reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
aha :)
U mnie pokazaly ta sama date ;)
Kierowałabym sie OM. U mnie lekarz prowadzacy na nia patrzyl na tym swoim koleczku, z ktorego wyliczal mi sam date porodu. Wiedzial, ze jestesmy po in vitro.
Mój lekarz prowadzący ciążę też wie bo sam przeprowadzał transfer (udało mi sie, że jeden lekarz przygotowywał mnie do transferu, przeprowadził go a teraz jest moim lekarzem prowadzacym i bedzie robil cc).

Bliżej mi terminu 14 sierpnia ponieważ dziecko mimo wszystko jest z USG od samego początku straszę o tydzień niż wskazuje to ostatnia miesiączka. Więc tak czy siak termin porodu by się przyspieszył o tydzień od 20 sierpnia i wychodzi 13 sierpnia 😉
 
Powiem Ci szczerze, ze sie wzruszyłam. Bardzo mądry i wrażliwy chlopiec. Zdradzisz w jakim wieku? A że, jest jedynym jedynakiem w grupie to jestem w szoku
Ja też byłam zaskoczona, że wszyscy mają rodzeństwo. Pochodzimy z terenów wiejskich i tu naprawdę ludzie mają więcej niż jedno dziecko. Syn ma skończone 5 lat, rocznikowo 6. Jest bardzo mądrym chłopcem i choć sprawia trochę problemów w przedszkolu - jest bardzo żywiołowy i nie umie usiedzieć 5 min w miejscu - to przez moje ostatnie leżenie sporo się zmieniło. Pokazał, że umie się zająć sam sobą, zaskakiwał mnie na każdym kroku.
 
Bądź dobrej myśli i się nie poddawaj! U mnie tez ciagle pod górkę, ale cóż..nic się na to nie poradzi. Rozszerzamy diagnostykę i modlimy się, żeby kiedyś wkoncu się udało 😉
Tak tylko to nam pozostało. Ja też poproszę o poszerzenie badań. U nas in vitro było z powodu czynnika męskiego, a teraz okazuje się, że ze mną też coś nie tak. Na 4 transfery 3 były z wysoką betą, jeden dał ciążę, a pozostałe skończyły się poronieniem.
Zdrówka dla Was 😘
 
reklama
Do góry