reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry wszystkim :) Widzę, że ostro znów działałyście na forum :-)

Kinga co do laparoskopii to tak mi lekarz powiedział i w necie też przeczytałam, że jeżeli jeden jajowód jest drożny to lepiej nie ryzykować, gdyż jajowody są tak delikatne, że ponoć każda laparoskopia powoduje jakieś zrosty. Poza tym jakoś też nie współgrało to mi wtedy i nadal z pracą. Po tym zabiegu trzeba jednak zostać w domu. Na razie nie mogę sobie na to pozwolić. W zasadzie nawet jak podejdę do in vitro to nie skorzystam z L4.

Czy któraś z Was ma podwyższoną prolaktynę i testosteron ( ten mam w górnej granicy normy).

Życzę miłej soboty. Ruszam kupić jakieś buty na poprawę humoru. Dla mnie to najlepsza terapia :) Sylwia spróbuj może też poprawi Ci humor?:)

Co do wątku z Dlaczego nie będę się wypowiadać, bo w temacie księży to mogę wylać za dużo jadu ;)
 
SYLWIA twarda sztuka z Ciebie, myślę że pozbierasz się, bo czas leczy rany, i nie dasz za wygraną. Kilka miesięcy i będziemy oczekiwać tutaj i na Twoją betkę. Jak czytam Twoje posty, to łzy mam w oczach, kochana Kobita z Ciebie, a ten wredny los daje Ci tak mocno popalić. Jednak myślę, że nic nie dzieję się bez powodu... i w końcu zła karta się odwróci, I BĘDZIESZ MAMUSIĄ :tak:. Dziewczyny, a propos kościoła, polecam książkę ''Bóg urojony''. Właśnie zaczęłam ją podczytywać, zaintrygowała mnie na pólce u kuzynki... „jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią''... i chodzi o wiarę w Boga, kościół, itp...

Ikasia, trzymam kciuki!! :tak: uda się!!
U mnie pogoda do bani... Buziaki dla Was, miłego dnia!!
 
Carrie, testosteron podwyzszony to pewnie niejedna z nas ma bo jest nas tu kilka z PCOS. Ja o mojej prolaktynie nic nie wiem ale obilo mi sie o ucho ze przy in vitro to nie jest wazne. Pewnie to prawda bo mi nie badali...
 
Sylwia, Gotadora, ja Wam powiem, gdzie jest Wasze słoneczko - u mnie :-)
Świeci jak szalone.
A dla Was wszystkich udanego i miłego dnia.

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_7308853.jpg
 
Kinga, kuruj się kochana. Dużo zdrówka Ci życzę.

Ikasia, kciuki zaciskam i czekam na Twoje wyniki. A Ty nie trać nadziei. Będzie dobrze, zobaczysz :-)

A propos Dlaczego, myślałam, że u mnie w pracy to mają wyłączność na podnoszenie ciśnienia,
a tu proszę, taka niespodzianka :-D
 
Sylwia - zrob sobie przerwe, ale nas nie opuszczaj pod zadnym pozorem! Ja sie juz tak zzylam z forum ze traktuje Was wszystkie jak moje najblizsze kolezanki. Szkoda ze jestesmy z roznych stron polski bo moznaby bylo moze zorganizowac zjazd czarownic:) Rozumiem Cie, ale odpocznij i wracaj po swoje malenstwa! ile masz jeszcze mrozaczkow? i super ze nie palisz:)

Carrie B ja mam pozdyzszony testosteron wyzej normy nawetr ale to prze pcos

Ikasia - kciuki za bete!
 
reklama
Gotadora - wiem, że nie powinniśmy pisać o Pani/Panu Dlaczego, ale tak mi ten ktoś mi podniósł ciśnienie, że zgłosiłam posty do moderacji i że nieodpowiednie forum jest dla tej osoby tutaj.

CarrieB - prolaktyna nie ma znaczenia przy IVF podwyższona ( jak jest z testosteronem to nie mam pojęcia). A odnośnie nie brania wolnego po punkcji? To średni pomysł, bo to jest w końcu zabieg w znieczuleniu. No, a po transferze nie brać chociaż na parę dni zagnieżdżenia? To w zasadzie po co pochodzić do IVF? Żeby wyrzucić kasę w błoto? Wiesz CarrieB jeżeli Ci naprawdę zależy na ciąży to chyba musisz zmienić swoje priorytety.

Lawendowy_sen- dzięki. Już dzisiaj się ciutek lepiej czuję. Nałykałam się tabletek grypolek i mi pomogły. Jestem tylko po nich ciut zakręcona :-D

Ikasia - mocno zaciskam kciuki za Twoją wysoką betkę &&&&&&&&&&&&&&&:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry