reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
sylwia-cieszy mnie Twoje ostatnie zdanie, daje nadzieję, że jeszcze spróbujesz. A teraz zregeneruj się i korzystaj z życia!!!! Trzymaj się Kochana!!!

Jeśli o mnie chodzi, to jestem osobą wierzącą i zaprzyjaźniony ksiądź cały czas modli się za nas i nasze dzieciaczki. A mój Tata stanowisko rydzykowatych podsumował, że przeszczepy organów kiedyś też były zakazane przez Kościół. Żeby jeszcze było jasne, nie popieram o. Dyrektora i jego otoczki. W Kościele też są rozsądni ludzie, mający życiowe poglądy, niestety zakrzyczani przez rydzykowatych.

Masia spotkałam na swojej drodze i normalnych księży. Ale było ich kilku na setki mi znanych. Tych kilku prowadziło nauki do bierzmowania w kościele akademickim św. Anny w Warszawie. Mój mąż który jest osobą wręcz niewierzącą jeździł ze mną na te nauki z przyjemnością, choć sam miał bierzmowanie. Ja nie miałam, bo kiedy byliśmy przygotowywani do bierzmowania to zmarł mój ojciec - 2 klasa liceum, świat mi się załamał i na dłuższy czas porzuciłam wiarę.
Ale wracając do tematu - słuchajcie, na tych naukach z przyjemnością słuchało się tego co ksiądz mówił. Mówił niby o swojej bratowej, znajomych, etc, mówił dość zabawnie ale bardzo pouczająco. Nawet nie wiedzieliśmy ile prawdy o Bogu i życiu nam przekazał. Nigdy nie wymagał jakiś głupich karteczek ze spowiedzi - powiedział że to jest nasze sumienie i my będziemy odpowiadać za to przed Bogiem. Bardziej mnie to poruszyło niż straszenie podczas nauk małżeńskich że musimy 2 razy się wyspowiadać. Bo tak na prawdę nauczać trzeba umieć i tyle.

lawendowy - jasne że muszę trochę pomęczyć Cię w nocy ;-), ale przede wszystkim chcę być tą pierwszą, która pogratuluje Ci pierwszej bety w sierpniu!!! Taki mój cel i osiągnę tą (nawet jakbym musiała zastać adminem i wykasować parę postów :laugh2:).



A teraz moje największe osiągnięcie - NIE WRÓCIŁAM DO PALENIA MIMO NERWÓW DZISIEJSZYCH i mam nadzieję, że tak zostanie już :-). Teraz muszę poddać męża egzorcyzmom :rofl2:, będę go męczyć o rzucenie palenia :tak:.


Miłej nocy kochane - uciekam, bo jutro garuję w pracy od 9 do 21 :-D:-D:-D:-D:-D Tego mi właśnie trzeba.
 
A my wiedząc już, jaki mamy problem, wogóle nie poszliśmy na to "szkolenie z kalendarzyka".Emek się postawił,że w d... ma obcą babę, która nas ma uczyć, a co w naszym przypadku, nie działa.Ale potem jakoś nikt się nie czepiał,ze tego nie mamy.A kwiatki były w stylu "tabletki antykoncepcyjne to śmierć", czyli standard.A najlepsze było to,że mąż, który prowadził te nauki pracuje w moim szpitalu i mówimy sobie cześć na korytarzu;) Ojciec 5-tki dzieci....Niektórym, to Bozia dała, co rok prorok!
 
Darii - ale kwoczka z Ciebie :-D Trzymam kciuki, żeby teraz ładnie się zapłodniły Twoje jajeczka teraz, no i oczywiście nic nie przeszkodziło w transferze &&&&&&&&&&&&

Drk - słuchaj się Asi, dobrze Ci mówi odnośnie 1 dnia cyklu.

Asia_77 - nie martw się. Właśnie branie leków na cukrze zwiększy Twoje szanse ( bo właśnie cukrzyca może być problemem w zagnieżdżeniu.

Sylwia - współczuję... nie wiem co mam powiedzieć :-( Chyba tylko to, że weź się w garść i nie poddawaj kochana.

Carrie_B - witaj :-) Ja miałam stymulację Clostylbegytem do IVF, ale przeważnie stosuje się zastrzyki inne do stymulacji. Koszt stymulacji zależny od tego jak się stymulujesz i jakie masz AMH - moja kosztowała około 5 tys. ostatnim razem. A poprzednim jak stymulowano mnie właśnie Clostylbegytem i zastrzykami to około 1 tys. Więc jak widzisz rozrzut bywa dość spory cenowo. A jeżeli chodzi o laparo to czemu od razu mają być zrosty? Nie rozumiem. Zakładasz z góry, że będzie kiepski zabieg czy jak?

No i jeszcze coś ciut na temat leku co mi przepisał lekarz przepisał, tj. Biosteronu. Czytałam w różnych miejscach, że DHEA zmniejsza stres. Więc może dla nas wszystkich nie byłby to zły lek?
 
Ja ze swoich nauk przedmałżeńskim pamiętam tekst, że zmiana partnerów powoduje raka szyjki macicy.

Wcześnie rozpoczęte współżycie seksualne i zmiany partnerów ułatwiają infekcje wirusem karcinogennym, przenoszonym drogą płciową. W wielu przypadkach jest on właśnie odpowiedzialny za raka szyjki macicy. Niekontrolowany i wielopartnerski seks zwiększa zagrożenie tą chorobą. Częściej występuje ona u prostytutek niż u mężatek. U dziewic w ogóle się jej nie stwierdza.

P.S. Rak trzonu macicy jest często w drugiej grupie - czyli kobiet monogamicznych z jednym partnerem. To tzw. choroba zakonnic. :-)
 
martka a ja też nie byłam. Te wspomnienia są z tych 10 lekcji, natomiast do poradni poszłam z mężem, wpełzłam z nim do gabinetu po czym powiedziałam kobiecie, że jestem studentką 4 roku medycyny i raczej ja ją mogę pouczyć, po czym wyszłam.

Mina kobiety bezcenna:-D
 
Powiem Wam, że jak dostałam zeszyt do zapisywania tempki to sobie myślałam, że nigdy tego robić nie będę, a jednak - dr powiedział, że przydałoby się mieć jeden wykres z cyklu i teraz mierze codziennie i wiem kiedy @ przylezie.
 
Dobranoc dziewczynki - czas najwyższy na mnie - bo harce za długo trwają.

Kinga bardzo się cieszę , że już niedługo staniesz do walki jeszcze raz i to będzie ten raz :tak::tak::tak:. A potem będzie kolejna w ciąży z bliźniakami :-D
 
reklama
Carrie_B ja wydałam na leki ok. 2000 zł (Menopur), ale zaryzykowałam, i kupiłam przez net, od dziewczyn, którym został po stymulacji.Nie żałuję:tak: Mi też został i też mam zamiar go odsprzedać.

sylwia
hahaah, pani nie spadła z krzesełka? a co do wirusów-no tak, HPV.

Dobranoc, babeczki, muszę pingiwnka spać położyć;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry