reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czyli to było 1wsze Wasze in vitro? Jaka przyczyna? Przepraszam jak przeoczyłam.
Trzymaj sie
Tak pierwsza procedura, mieliśmy 2 zarodki. Wcześniej 3 inseminację.
Przyczyny jako takiej nie mamy, mąż miał trochę słabsze nasienie ale po suplementach jest 'super' (słowa lekarza) u mnie nic nie wychodzi złego w badaniach i wynikach, jedynie TSH miałam ponad 3, kazali zbić do mniej niż 2,5. Miałam badaną immunologie, krzepliwość, HSC i inne, nawet już nie pamiętam, musiała bym wyciągnąć papiery bo nie da się spamiętać 🙄
Mam wrażenie że jesteśmy przypadkiem, nic nie znaleźliśmy konkretnego więc damy leków co można i może się uda (spróbujmy)... Może to i dobrze, bardzo jestem zadowolona z lekarza bo coś próbował zawsze dodatkowo zbadać, dodatkowe leki dać jak nie wychodziło/coś zmienić. Ja zawsze dobrze reagowałam na stymulację i na leki, ale jestem już zmęczona i pójdę chyba w inną drogę... muszę odpocząć psychicznie. Ale okarze się tak naprawdę w piątek :)
Trzymam bardzo kciuki za was ✊
 
Ja miałam w przeciągu roku 3 punkcję i dwa transfery i ciąży nie ma. Przykro mi, ale znam ten ból niepowodzenia bardzo dobrze, najważniejsze żeby się nie poddawać!
To niestety Ciebie przebije .. w ciagu 1,5 roku 4 stymulacje i 4 transfery (w tym jeden bliźniaczy). Ogólnie mam za sobą 6 stymulacji i 9 transferów 😳🫣.
Z 4 mam córkę, cud nad cudem ♥️. W tym miesiącu biorę ostatniego mrożaka, co będzie pózniej nie wiem ..
 
tak mielismy zarodki z jednej punkcji przebadane genetycznie. u nas byl problem z implantacja, generalnie nawet teraz jeszcze podchodze z rezerwa do tego czy ciaza sie utrzyma.
Moj lekarz podejrzewal problem z endo ze wzgledu na wywiad wiec robilismy pobieranie wycinka z macicy.
biore progesteron, encorton, estrofem, neoparin, accofil, acard i zobaczymy czy znowu nie bedzie rozczarowania.
Dzieki,
Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny, czy któraś z was w ciąży chodziła na basen?
Wizytę u lekarza mam za tydzień, oczywiście się podpytam czy mogę chodzić, ale tak z ciekawości chciałam podpytać jak to u was było? :)
Moja mama panikuje, że się infekcji nabawię. U mnie w rodzinie nikt nie chodził, nie mam z kim porozmawiać 😅
 
Dziewczyny, czy któraś z was w ciąży chodziła na basen?
Wizytę u lekarza mam za tydzień, oczywiście się podpytam czy mogę chodzić, ale tak z ciekawości chciałam podpytać jak to u was było? :)
Moja mama panikuje, że się infekcji nabawię. U mnie w rodzinie nikt nie chodził, nie mam z kim porozmawiać 😅
Basen to najlepsza aktywność dla kobiet w ciazy. Ja sobie aplikowałam tampon, tak poleciła położna.
Mi lekarka mówiła jeszcze o tym żeby przed pojciem na basen nasmarować się maścią, ale nie pamietam nazwy :D
 
Basen to najlepsza aktywność dla kobiet w ciazy. Ja sobie aplikowałam tampon, tak poleciła położna.
Mi lekarka mówiła jeszcze o tym żeby przed pojciem na basen nasmarować się maścią, ale nie pamietam nazwy :D
Super! Już się cieszę na samą myśl jak mi lekarz pozwoli chodzić na basen 😀
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie badania progesteronu przed wizytą monitorującą. Mam wizytę w 12 dniu cyklu i to wypada w poniedziałek, więc jeśli miałabym jechać z wynikami to musiałabym je zrobić w sobotę, czyli w 10 dniu cyklu. Czy to ma sens, nie jest to za szybko?
 
Do góry