reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sylwia, Martaczi :-:)-:)-( smutno mi wraz z Wami. Tulam Was mocno. Niech tylko sila do dalszej walki nigdy Was nie opusci. Dzis moze byc ciezko spojrzec w przyszlosc ale wierze,ze sie nie poddacie.

Buziulek, Mnie ostatnio pobrali 7 komorek.6 bylo dojrzalych. W dniu transferu bylo 5 zarodkow. Embriolog mial taka mine ,ze wyczytalam z sam pesymizm.Dorzucil tylko na odchodne jak zaczelam zadawac pytania,ze nie wiadomo,czy pozostala przetrwaja do 5 doby. Dobrze,ze choc lekarka co robila transfer byla wieksza optymistka. Po podaniu 2 zarodkow z pozostalych do piatej doby przezyl tylko jeden. Dzis jest na zimowisku a z tych 2 podanych jeden jest ze mna :-) Po punkcji i transferze pewnie bylam tak samo zalamana jak Ty. Na szczescie udalo sie i Tobie tez tego zycze z calego serca. Musisz wierzyc,ze do szczescia potrzeba tego jednego szczesciarza :tak:

Hola, super,ze wszystko dobrze,ze szkrabem :-) A co z krwiakiem??? Poszedl sobie juz za 7 gor i 7 morz????

Lilia, mnie rowniez jest ciezko sie z Wami rozstac. Zzylam sie z tym forum a jestem na nim od listopada 2011. Przezylam to co Wy przezywacie i wiem,ze wiedza czy wsparcie innych jest bardzo wazna. Obecnosc tych ,ktore zaciazyly jest bardzo cenna bo ona daje nadzieje ,ze sie udaje.Przynajmniej ja mialam zawsze takie odczucie.
Dlatego ciagle jestem z Wami, powiem wiecej czasem mi sie snicie mimo ,ze Was nie znam osobiscie :tak:
 
reklama
witajcie ciepło. Dzisiaj byłam u lekarza i dostałam witaminki do brania tzn. E 400 mg - 1 x 1, Koenzym Q10 - 2 x 1 no i Biosteron 25 mg 1 x 1. Mam to brać przez 2 miesiące, a potem działamy.

Mam pytanie, czy biosteron to DHEA? Bo lek nie jest dostępny w aptekach, a lekarz podał mi, że na jakiejś stronie można go poszukać i mam, ale o nazwie DHEA, czy to to samo? POMOCY !!!
 
Gotadora - coś tam działamy. W zasadzie mogłabym podchodzić już, ale mimo, że mam niskie AMH nie chcę wyrzucić kasy w błoto i poprosiłam o witaminy swojego lekarza. Jak pisałam mam brać 2 miesiące i lipiec lub sierpień zacznę jakąś procedurę. Jeszcze tylko muszę zrobić mojemu emkowi kolejne badanie nasienia, wtedy doktor podejmie decyzję co jemu dać. Jakie witaminki. A jak Ty się czujesz? Już lepiej? Nie dokucza Ci żołądek?
 
Witajcie dziewczynki!
Sylwia i Martaczi bardzo mi przykro że Wam się nie udało, ale nie traćcie nadziei tylko wierzcie, że każda z Was zostanie mamą :)
Buziulek trzymam kciuki za piękne zarodeczki.
Gotadora maluszek pięknie sobie rośnie i bardzo się cieszę:-)

Byłam dzisiaj na podglądaniu i narazie widać 8 pęcherzyków także nie ma szaleństwa. Ale jestem podłamana bo wydaje mi się że mam niski estradiol 17 a jest to 5 dc. Co wy sądzicie?
 
kari75 - pęcherzyki cały czas dojrzewają, ale fakt jak na taką ilość pęcherzyków ( o ile nie pomyliłaś cyfry) to 17 jest mało. Powiedz mi proszę jakie masz AMH?
 
reklama
Do góry