reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy_sen - ja mam dawkę 25 mg brać raz dziennie, a lekarz polecił mi z tej strony, ale nie jestem pewna, czy akurat ten jest ok 7-Keto DHEA 25 mg - 60 tabletek - 35 % Taniej! PRODUKT PREMIUM! - Zielony Sklep - Wszystko dla twojego zdrowia ( napisałam już do niego maila z pytaniem), bo na tej stronie jest jeszcze drugi, którego można byłoby brać pół dawki, tzn. taki DHEA 50 mg - 100 tabletek - 50 % Taniej! - Zielony Sklep - Wszystko dla twojego zdrowia A z dostępnością fakt jest problem.
 
reklama
Sylwia , Martaczi tak mi przykro, że się nie udało;(

Kinga cieszę się , że jednak jeszcze próbujesz, ostatnim razem szłysmy łeb w łeb. Teraz ja zaczynam wcześniej ale mam nadzieje że i dla Ciebie i dla mnie ten raz będzie tym szczęśliwym:)
 
Nika85 - trzymam kciuki, żeby Twoje podejście było szczęśliwe &&&&&&&&&&&. Na jakim teraz już jesteś etapie?

Lawendowy_sen - a ty jaką masz dawkę przepisaną? Czytałam, że kobieta może brać maks 50 mg.
 
Kinga, myślę, że spokojnie możesz sobie kupić któryś z tych DHEA.
Lekam ma problem z jakimś składnikiem, ale z tego co usłyszałam od producenta, to mieli wznowić produkcję przełom marca/kwietna. Najwidoczniej problem trwa nadal.
A ja mam przepisany w dawce 75 mg dziennie.
 
Kinga nic nie badałam, dr pozwolił brać rennie ale ja jedną wzięłam i leżą, nie cierpię po prostu tabletek do ssania ... albo przejdzie, albo trzeba będzie się przyzwyczaić, ten miód spróbuje kupić - może pomoże, a jak nie to chociasz ze smakiem zjem
 
Kinga 1 dzisiaj byłam na pobraniu krwi, estradiol 17 a progesteron 0,22. W poniedziałek idę znowu na pobranie krwi. Boję się ze przy takim niskim estradiolu żeby komórki nie były puste:-(

Kari trzymam kciuki, aby w poniedziałek estradiol wzrósł i to bardzo, bardzo dużo &&&&& on się pewnie dopiero rozkręca, bądź dobrej myśli
 
Kinga ja jutro biorę ostatnią tabletke anty, od srody zaczynam cetrotide przez 3 dni, a od soboty jak hormony będą oki to gonal i merional, więc lada chwila ruszam.
Trochę się obawiam bo przez cały czas od @ mam lekkie plamienia, ale lekarz twierdzi , że to od pigułkek czasami tak jest i to nie problem. Od ostatniej stymulacji minie równo 3 miesiące.
 
reklama
Do góry