reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kinga dziękuje,że pytasz. Niestety nadal mnie kuje, no ale tak że mogę funkcjonować normalnie. Za to maluszki zaczynają do mnie pukać - dziewczynka tak delikatnie późnym wieczorem, jak przyłożę rękę to czuje, a chłopiec jest bardziej schowany, więc nie odczuwam tak, ale jakaś godzinkę temu chyba mnie kopnął - tak więc pierwszy kopniak zaliczony
 
reklama
Kinga 1 dzisiaj byłam na pobraniu krwi, estradiol 17 a progesteron 0,22. W poniedziałek idę znowu na pobranie krwi. Boję się ze przy takim niskim estradiolu żeby komórki nie były puste:-(
 
Sylwia i Martaczi bardzo mi przykro, że znowu się nie udało, brak mi słów zresztą żadne słowa nie ukoją Waszego bólu :-( Jedyne co mogę doradzić to, to abyście się nie poddawały i walczyły o upragnione szczęście.
 
Własnie wróciłam z pracy. Wchodzę na forum z nadzieją na dobre wiadomości, a tu ich brak :-(

Sylwia, Martaczi, tak mi przykro dziewczyny. Ale nie możecie się poddawać. trzeba działać. trzeba kuć żelazo,
póki gorące.
Pamiętajcie, że ja ze swojej strony zawsze zaoferuje Wam wsparcie.


stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_5589299.jpg
 
Hola Twój maluszek już duży jest :-) bardzo cieszy mnie fakt, że już nie ma krwiaka i niech te paskudztwo nie wraca już.
 
Kinga, już spieszę z odpowiedzią. Biosteron, to nazwa handlowa, więc jak masz samo DHEA, to spokojnie kupuj.
Ja nigdzie nie mogłam namierzyć, bo producent przestał produkować. A że musiałam zacząć branie od końca kwietnia, to kupiłam taki DHEA, 250 tabletek po 25 mg - ELIKSIR MŁODOŚCI (3231724926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Spokojnie można kupić i taki DHEA Eljot, 25 mg, tabletki powlekane, 30 szt - Portal Dbam o Zdrowie

Kinga, a ile musisz go dziennie brać?
 
reklama
Kari75 - a który to dzień Twojej stymulacji? 5? Ja w 5 dniu przy pierwszej stymulacji ( znaczy się pierwszym IVF) miałam 174 pg/ml Estradiol ( nie wiem w jakich ty jednostkach masz) no i na koniec wszystkiego miałam tylko 410 pg/ml ( wtedy z kilku pęcherzyków 1 był prawidłowy i się zapłodnił)
 
Do góry