reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie można wypisać z 12.01 z wizyty serduszkowej. Serduszko widziałam juz wczoraj. Ale nie wiem kiedy wyjdę ze szpitala ale raczej wizyta się nie odbędzie w tym terminie.
 
Hej, mam pytanko :-)
Która klinike w Warszawie polecacie pod wzgledem badania zarodków i opieki ?
Chciałabym też aby prowadził mnie jeden lekarz od początku do końca, zeby nie było tak że z wizyty na wizytę będzie ktoś inny :-)
Jestem wstepnie zapisana do Gamety, ale zastanawiam się czy dobrze wybrałam.
Myślałam też o Novum o dr Lewandowskim.
Mam nieprawidlowy kariotyp i dwie straty za sobą z powodu wad płodu, dlatego musi byc koniecznie badanie zarodków :-)
 
Hej, mam pytanko :-)
Która klinike w Warszawie polecacie pod wzgledem badania zarodków i opieki ?
Chciałabym też aby prowadził mnie jeden lekarz od początku do końca, zeby nie było tak że z wizyty na wizytę będzie ktoś inny :-)
Jestem wstepnie zapisana do Gamety, ale zastanawiam się czy dobrze wybrałam.
Myślałam też o Novum o dr Lewandowskim.
Mam nieprawidlowy kariotyp i dwie straty za sobą z powodu wad płodu, dlatego musi byc koniecznie badanie zarodków :-)
Novum nie prowadzi badania zarodków. W wyjątkowych sytuacjach zajmują się tym (wady genetyczne u rodziców) przekazując zarodki do innej kliniki do badania. Mój lekarz z Novum mówił, że mieli jeden taki przypadek.
 
reklama
Hej, mam pytanko :-)
Która klinike w Warszawie polecacie pod wzgledem badania zarodków i opieki ?
Chciałabym też aby prowadził mnie jeden lekarz od początku do końca, zeby nie było tak że z wizyty na wizytę będzie ktoś inny :-)
Jestem wstepnie zapisana do Gamety, ale zastanawiam się czy dobrze wybrałam.
Myślałam też o Novum o dr Lewandowskim.
Mam nieprawidlowy kariotyp i dwie straty za sobą z powodu wad płodu, dlatego musi byc koniecznie badanie zarodków :-)
Hej, u doktora Lewando.wskiego nie ma szans żeby każda wizyta byla u niego. Wizyta wstępna i stymulacyjna jest u niego, a monitoringi itd. u innych lekarzy. Mnie to mega wkurzało. Dodatkowo niektórzy lekarze nie chca odpowiadać na pytania, zasłaniając sie tym, że nie są moimi lekarzami (chyba boją się szefa). W Novum ogólnie nie badają zarodkow i są temu przeciwni, ale pewnie w konkretnych wskazaniach jest taka opcja.
Natomiast na mam porównanie invimedu i novum warszawa, i ta pierwsza niestety wypada bardzo słabo.
 
Do góry