reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tez chciałam robić nifty ale ginekolog mi odradził z uwagi na to ze to chiński test tylko dobrze rozreklamowany.
Robiłam hormony chyba 🤔 tyle tych nazw przerobiłam ze szok.
Myślałam tez o teście Sanco
W internecie jak wpiszesz testy genetyczne badania prenatalne to wyskoczą ci testy, ja pamietam ze znalazłam fajna porównywarkę wszystkich testów.
Robilam nifty PRO… To ogromna firma BGI z Hong Kongu opracowala go, ktora bada probki z calego swiata i to ekspresowo leci samolotem i zaraz jest wynik. Maja swoja licencje na niego i swoja renome, wlacznie z ubezpieczeniem w pakiecie (jesli pojawia sie jakies wady - dostajesz odszkodowanie). Skutecznosc bardzo wysoka. Tylko ten oryginalny nifty badany w Hong Kontu to ma. Bo na ich licencji w Europie tez ktos wykonywal badania pamietam. Ja wysylalam do HKG.
Ja robilam nifty i w cenie przyjazd do domu z pobraniem krwi, nie ruszasz sie nigdzie. Pelna profeska.
Troche Pani dr sama wg swojej opinii chyba przekazuje odczucia bardziej niz wiedze…
 
reklama
Ale się już zestresowałam 😔😔😔 przyszły mi wyniki i już mam znów doła 😔😔😔 ogólnie wyniki dobre tylko wyszły mi bakterie w moczu 😔 i nie wiem co robić 😔😔😔 lekarz dopiero w poniedziałek. Jutro powtarzam 😔😔
 
Ale się już zestresowałam 😔😔😔 przyszły mi wyniki i już mam znów doła 😔😔😔 ogólnie wyniki dobre tylko wyszły mi bakterie w moczu 😔 i nie wiem co robić 😔😔😔 lekarz dopiero w poniedziałek. Jutro powtarzam 😔😔
Spokojnie, ja miałam pół ciąży bakterie w moczu. Kup sobie sok z żurawiny i kup furagine, ona chyba jest dozwolona w ciąży
 
Spokojnie, ja miałam pół ciąży bakterie w moczu. Kup sobie sok z żurawiny i kup furagine, ona chyba jest dozwolona w ciąży
Jutro biegnę powtórzyć , ewentualnie w czwartek 🙈🙈🙈muszę mieć na poniedziałek wynik więc do piątku muszę powtórzyć ... Do tego czasu i tak nic z tym nie zrobię 😔😔😔
 

Załączniki

  • IMG_20221129_112016.jpg
    IMG_20221129_112016.jpg
    181,4 KB · Wyświetleń: 68
Już mam stresa mega ... Czy to jest bardzo niebezpieczne ?? 😔Coś się może stać ??? Eh... Z chęcią zaraz jeszcze raz bym poleciała na wyniki 😔😔😔
Wydaje mi się, ze gdyby były bardzo wysokie wartości to laboratorium powiadomiłaby Cię o konieczności konsultacji z lekarzem lub konieczność zrobienia badania dodatkowego.
Nie zaszkodzi stosować natruralne środki, czyli np mi mąż kazał pic dużo wody :). sok z żurawiny czy urosept nie zaszkodzą. Jutro rano zrobić posiew, na wynik czeka się kilka dni i jeśli wartości będą duże to wtedy lekarz zaleci antybiotyk.
Miałam taka sytuacje w końcówce ciąży ze w czasie czekania na wynik już lekarz kazał mi brać antybiotyk zapobiegawczo. Jak pojawił się wynik, u mnie negatywny, to kazał odstawić.
Możesz skonsultować się z lekarzem, to chyba najlepszy pomysł.
 
reklama
Do góry