reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny. Proszę o radę. Dziś 10dpt miałam podane dwa zarodki 5 dniowe.
Beta robiona 6dpt beta 26,04 a w 9dpt 58,61 niby przyrot pokazuje w normie, ale coś nie jestem przekonana. W poprzedniej ciąży w 6dpt miałam 33 a 9dpt już ponad 100 proszę Was o radę
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Proszę o radę. Dziś 10dpt miałam podane dwa zarodki 5 dniowe.
Beta robiona 6dpt beta 26,04 a w 9dpt 58,61 niby przyrot pokazuje w normie, ale coś nie jestem przekonana. W poprzedniej ciąży w 6dpt miałam 33 a 9dpt już ponad 100 proszę Was o radę
Według mnie beta jak na ten dzień jest za mała , ale nie z takich bet już tu były dzieci . Sprawdź przyrost za dwa dni , trzymam mocno kciuki Aby się beta rozkręciła ❤️✊✊✊✊
 
Ale się już zestresowałam 😔😔😔 przyszły mi wyniki i już mam znów doła 😔😔😔 ogólnie wyniki dobre tylko wyszły mi bakterie w moczu 😔 i nie wiem co robić 😔😔😔 lekarz dopiero w poniedziałek. Jutro powtarzam 😔😔
Ja bralam urosept w ciazy.
Zurawina sok bez cukru (nie syrop) no i heeeektolitry wody. Herbatki cieple owocowe. Jak najmniej stresu!!!

A najlepiej pamietac ze trzeba bardzo dobrze sie umyc przed oddaniem probki moczu - i ze srodkowego strumienia. Czesto takie oddanie probki ponownie powoduje juz dobry wynik. Kciukaski mamusia!!
 
No właśnie nie mam żadnych objawów że coś jest nie tak 🤷‍♀️
Kochana póki co kup sobie naturalny taki 100% sok z żurawiny i pij rozcieńczony z wodą. Zrob jesCZe raz na spokojnie badanie z moczu . Pamiętaj jednak o zasadach jego pobrania .
Poranny mocz , cipka umytą , środkowy strumień , sterylny pojemnik , zamiast materiałowego ręcznika możesz się wytrzeć ręcznikiem papierowym , kuchennym ♥️
Nie brałabym żadnych uroseptów na własną rękę dopóki lekarz mi tego nie zleci . Akurat miałam cudowną mega dostępną lekarkę która zawsze odpisywała na smsy wiec cały czas byłyśmy w kontakcie i wszystko co brałam to w konsultacji z nią.
Wybrałaś już lekarza który będzie Was prowadził ?
 
Kochana póki co kup sobie naturalny taki 100% sok z żurawiny i pij rozcieńczony z wodą. Zrob jesCZe raz na spokojnie badanie z moczu . Pamiętaj jednak o zasadach jego pobrania .
Poranny mocz , cipka umytą , środkowy strumień , sterylny pojemnik , zamiast materiałowego ręcznika możesz się wytrzeć ręcznikiem papierowym , kuchennym ♥️
Nie brałabym żadnych uroseptów na własną rękę dopóki lekarz mi tego nie zleci . Akurat miałam cudowną mega dostępną lekarkę która zawsze odpisywała na smsy wiec cały czas byłyśmy w kontakcie i wszystko co brałam to w konsultacji z nią.
Wybrałaś już lekarza który będzie Was prowadził ?
Mój lekarz z kliniki . Akurat przyjmuje też poza nią więc bez problemu może prowadzić ciążę . Jutro idę rano ponownie zbadać ..jeśli znów będą te bakterie to dzwonię do lekarza . Niech mówi co robić ... Eh... Jak nie urok to sraczka ... Zwariuje przez te 9 miesięcy 🙈 już w sumie 7 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Mój lekarz z kliniki . Akurat przyjmuje też poza nią więc bez problemu może prowadzić ciążę . Jutro idę rano ponownie zbadać ..jeśli znów będą te bakterie to dzwonię do lekarza . Niech mówi co robić ... Eh... Jak nie urok to sraczka ... Zwariuje przez te 9 miesięcy 🙈 już w sumie 7 🙈🙈🙈🙈
Hihi to dopiero początek 😉
Jeszcze nie raz będziesz świrować 😉 ale zobaczysz będzie dobrze ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
Do góry