reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No patrzę, że mi siksa bzdur naopowiadała. A ja jak głupia uwierzyłam. Ręce opadają.

"Wystawianie recept dla siebie i rodziny różni się od wypisywania zwykłych recept dwoma zasadniczymi aspektami. Po pierwsze możliwością wystawiania recept refundowanych bez związku z formalnym wykonywaniem zawodu w ramach praktyki lekarskiej lub zatrudnienia w ZOZ (zgodnie z art. 2 ust. 14 ustawy refundacyjnej)."
 
reklama
Avocado :-D ja czułam,że ja mam specjalne względy u niego, szkoda tylko że dałam się wciągnąc jako pacjentka do tej kliniki. Apteki w 2012 i początku 2013 nieźle na mnie zarobiły :wściekła/y: no ale na szczęście już nic nie muszę brać, za to recept to mam jeszcze kilka niewykorzystanych
 
Ja juz po wizycie :tak: I juz wszystko wiem: punkcja w piatek o 9.30
Dzisiaj mam zrobic jeszcze zastrzyk z menopuru 75, a jutro choragon 10 000
A wlasnie dzisiaj moj estradiol wynosil 1700, nie uwazacie, ze troche niski jak na 26 pecherzykow. Jutro jeszcze raz mam zbadac
 
Dziewczynki zbadałam ten progesteron...wiec tak...dzisiaj jest 5dpt I wynosi 37,32...nie mam pojecia co to oznacza...to dobrze czy malo czy o co chodzi??

A to w jakiej jednostce? Bo raz robią w nmol/l a raz ng/ml.
do 12. tygodnia ciąży 9 - 47 ng/ml;
jeśli masz podane w nmol/l to musisz sobie podzielić przez 3.18 i będziesz miała wynik w ng/ml
 
lilia-zmieniliśmy na Gyncentrum w Katowicach, jak narazie jestem bardzo zadowolona :-) I nawet jeśli teraz się nie uda z pewnością zostaniemy, bo mam wrażenie, że robią wszystko, abym była w ciąży.
 
asia 77 tak jak Sylwia radzi musisz isc na krzywa cukrowa. ja jutro lece...kurde tez nie mialam problemu z cukrem nigdy...a moze to jakis efekt uboczny tych stymulacji do in vitro?? daj znac co Ci powiedzial lekarz

Sylwia tak myslalam zeby sobie jeszcze zrobic posiew jutro z szyjki ale nie wiem czy po biopsjie endometrium ma to sens skoro biopsja ma wywolac stan zapalny?

a czy badanie cholesteroru tez jest wazne? juz sama nie wiem co tu jeszcze zbadac
Wróciłam i lekarka jedyne co mi dała to skierowanie do diabetologa z adnotacją " pilne" ...jutro się zarejestruję i zobaczymy jak to " pilne" będzie :-)
 
reklama
Wróciłam i lekarka jedyne co mi dała to skierowanie do diabetologa z adnotacją " pilne" ...jutro się zarejestruję i zobaczymy jak to " pilne" będzie :-)

Pilnie to na 2018 rok zapisują :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: Aż mi się żart przypomniał. nie wiem czy słyszałyście go.

Dzwoni Kowalski do przychodni w celu rejestracji do okulisty. Rejestratorka zapisuje go na 12. 02.2020r.
Kowalski dalej zadaje pytania:
-Ale ta wizyta będzie na rano czy na popołudnie?
Recepcjonistka: A po co to panu wiedzieć?
Kowalski: Droga Pani, bo na popołudnie 12.02.2020r jestem umówiony do ortopedy

:rofl2::rofl2::rofl2: Może i suchar, ale idealnie odzwierciedla to, co się dzieje teraz. :szok:
 
Do góry