reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masia - ​ja się zastawiam nad tym czy się gdzie nie przenieś. W Provicie mam 2 mrozaczki i najprawdopodobniej w czerwcu będę miała crio. Koleżanka poleciła mi dr Tomanka. Powiedziała, że miała u niego robioną inseminację, ale się nie udało. A później podobno zaszła w ciąże naturalnie, ale nie bardzo mi się chce wierzyć, ponieważ kiedyś się wygadała, że na badania wydała 30 000 zł, więc chyba nie do końca naturalnie zaszła :-) Ale to jest już jej sprawa, jak nie chce powiedzieć to nie. Czytałam na temat dr Tomanka w necie, dużo jest pozytywnych komentarzy, więc narazie zostanę, a jak się nie powiedzie to zastanowię się nad przeniesieniem. Jak się zdecyduje to pozwolisz, że się do Ciebie odezwę z zapytaniem u jakiego lekarza się leczysz :-)
 
reklama
A DZIĘKUJE- bo się ubawiłam Sylwio :rofl2: witam nowe dziewczyny i weteranki ;-) dziewczyny, czy oglądałyście może debatę wczorajszą u Lisa o in vitro? normalnie aż się zagotowałam... :wściekła/y:
 
No to i czas na mnie.

Wczoraj byłam na wizycie. Są oczywiscie dwie wiadomości dobra i zła.

Dobra to taka że wszystko wygląda ok i jeszcze w maju stymulacja tzn. w sobotę odstawiam anty i w przyszłym tygodniu ruszam.

A zła to taka, że moje AMH wynosi 9, lekarz stwierdził że takie AMH swiadczy o PCO, a przy PCO może byc sporo pęcherzyków ale kiepskiej jakości, jakby niedrożne jajowody to bylo mało.

Dziewczyny czy AMH 9 to dużo za wysokie? W ogóle nie znam się na tym PCO pierwszy raz o tym usłyszałam, a zaliczyłam wielu lekarzy.
 
A i moja stymulacja teraz bedzie wyglądała tak najpierw 3 zastrzyki cetrotide od pierwszego dnia cyklu, od 4 dnia cyklu przez 3 dni merional i 6 dni gonal 150
 
nika 85, ja mam amh 13 na punkcji mialam 18 pecherzykow, 7 bylo ok wiec nie najgorzej, ja mam pco dlatego takie amh wysokkie
 
lilia- my w Provicie trafiliśmy pechowo na tą Panią doktor. Wtedy jeszcze nic nie wiedzieliśmy. To była nasza 1sza wizyta ws. problemów z zajściem w ciążę. Twojego lekarza nie znam.
 
reklama
Joasia a wiesz może jakie są normy dla tego AMH? Ja ostatnio miałam 12, 6 się zapłodniło, ale nic nie zamrozili niestety;(
 
Do góry