reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc, tak moze wyjsc stan zapalny ktorego nie widac. ja mialam stan zapalny skala 10/10 a USG nie pokazalo nic.

Po terapii antybiotykiem ma sie ok 3 miesiace okienka na transfer pozniej taki stan zapalny powraca. Ja sie nie wyrobilam z kilku wzgledow ale zdecydowalam sie na transfer i sie nie udal.
Ze wzgledu na bardzo dlugie terminy na histero na NFZ teraz robilam biopsje endo zeby zobaczyc co sie dzieje i znowu ogromny stan zapalny i terapia antybiotykiem przed transferem.
Histero da sie tez zrobic prywatnie ale koszt to ok 3500.
Niestety jesli masz problem z implantacja to moze, ale NIE MUSI byc przyczyna bo nie ma wynikow na grupie kobiet ktore w ciaze zachodza- inaczej mowiac nie robi sie histero u kobiet zachodzacych w ciaze wiec te szczesliwe zakonczenia tez mogly miec zapalenie ale donosic ciaze :)
Mam córkę z naturalnej ciąży. Teraz 6 lat staran i nic ,4iui nie udane ,3 transfery nie udane . Na usg wszystko ok ,endometrium ładne 11mm ,a jednak implantacji brak . Jednak jestem za histeroskopią i zrobię dla świętego spokoju
 
Mam córkę z naturalnej ciąży. Teraz 6 lat staran i nic ,4iui nie udane ,3 transfery nie udane . Na usg wszystko ok ,endometrium ładne 11mm ,a jednak implantacji brak . Jednak jestem za histeroskopią i zrobię dla świętego spokoju
takie zapalenia sa czesto nastepstwem roznych badan ginekologicznych lub wlasnie IVF gdzie bakteria moze sie przedostac do macicy. U mnie tak samo wszystko do tej pory nieudane, trzymam ten zarodek moj ostatni i zrobie transfer wlasnie po przeleczeniu tego zapalenia.. ehh
 
takie zapalenia sa czesto nastepstwem roznych badan ginekologicznych lub wlasnie IVF gdzie bakteria moze sie przedostac do macicy. U mnie tak samo wszystko do tej pory nieudane, trzymam ten zarodek moj ostatni i zrobie transfer wlasnie po przeleczeniu tego zapalenia.. ehh
Dobrze ,ze napisałaś teraz jestem przekonana na 100% żeby zrobić histeroskopie, tymbardziej, że miałam kiedyś usuwany wyrostek jeśli to ma jakieś znaczenie , a który to Twój transfer ?
 
Dobrze ,ze napisałaś teraz jestem przekonana na 100% żeby zrobić histeroskopie, tymbardziej, że miałam kiedyś usuwany wyrostek jeśli to ma jakieś znaczenie , a który to Twój transfer ?
ciezko powiedziec, leczenie antybiotykami w nowym cyklu, pozniej powtorka z biopsji endo czyli pewnie transfer w styczniu :/
a Ty robilas juz bete czy dopiero bedziesz?
 
Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakieś sposoby na pęknięcie pecherzyka? Ja dzis 15dc, pęcherzyk 23mm. Jak dziś nie pęknie to transfer będzie wypadał na 11.11! Gorące kąpiele, seks, cos jeszcze?
 
Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakieś sposoby na pęknięcie pecherzyka? Ja dzis 15dc, pęcherzyk 23mm. Jak dziś nie pęknie to transfer będzie wypadał na 11.11! Gorące kąpiele, seks, cos jeszcze?
Zastrzyk ovitrelle ale to się bierze 24h przed planowaną owulacją żeby komórka lepiej dojrzała i została wypuszczona z pęcherzyka ;)
 
reklama
Do góry