reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@amy936 jakieś wieści? Byłaś u lekarza?
Lekarz był zbędny, bo z hukiem przyszła miesiączka. Zrobiłam test, była jedna gruba krecha. Dochodzę właśnie do siebie i przyzwyczajam się ze świadomością, że nie tym razem. Nie sądziłam, że będzie mi aż tak ciężko…

Do lekarza mam jechać we wtorek. Na pokładzie został nam jeden mrozaczek, także na pewno będziemy planować transfer.
To moje pierwsze podejście do in vitro, dlatego mam mętlik w głowie i pytanie do was. Jak to wyglada z kriotransferem? Jeżeli dostałam teraz okres to w tym cyklu mogę już jechać na transfer mojego ostatniego ❄️?

P.S. Z tej rozpaczy zapomniałam nawet betę odebrać…
Ja po pierwszym, świeżym, nieudanym transferze zadzwoniłam do swojej lekarki, kazala od 2dc brać estrofem, wyznaczyła wizytę, podeszalam do kolejnego transferu. Transfer udany 😀
 
reklama
O to samo go zapytałam. Skoro biorę progesteron, to dlaczego dostałam okres?Powiedział, ze niekiedy się tak dzieje 😳 Kazał odstawić wszystkie lekarstwa i przyjechać we wtorek. Zobaczę co mi wtedy powie.
Ja miałam taką sytuację przy pierwszych dwóch transferach. Lekarze zazwyczaj to olewali albo coś tam pod nosem mówili. Dopiero jedna Pani Doktor (która nie prowadzi stymulacji, ale moim zdaniem jest największym mózgiem w klinice - szefowa embriologii) powiedziała mi, że to pewnie niewydolność fazy lutealnej. Kazała zrobić zastrzyk z decapeptylu chyba w 7 dniu po transferze (czy jakoś tak) i tym razem plamienie ani okres się nie pojawił. Transfer nieudany, ale myślę, że coś niedobrego dzieje się w tej fazie i stąd krwawienie. Zasugeruj to lekarzowi, ja teraz znów będę miała taki zastrzyk. Oczywiście musiałam o tym przypomnieć ;)
 
Do góry