reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej,
Mam pozostałości leków po in vitro, jeśli ktos z Irlandii byłby zainteresowany to prosze o kontakt, wyśle całą liste co mam,bo ten accofill w lodówce tylko zle wspomnienia przywołuje
 
@amy936 jakieś wieści? Byłaś u lekarza?
Lekarz był zbędny, bo z hukiem przyszła miesiączka. Zrobiłam test, była jedna gruba krecha. Dochodzę właśnie do siebie i przyzwyczajam się ze świadomością, że nie tym razem. Nie sądziłam, że będzie mi aż tak ciężko…

Do lekarza mam jechać we wtorek. Na pokładzie został nam jeden mrozaczek, także na pewno będziemy planować transfer.
To moje pierwsze podejście do in vitro, dlatego mam mętlik w głowie i pytanie do was. Jak to wyglada z kriotransferem? Jeżeli dostałam teraz okres to w tym cyklu mogę już jechać na transfer mojego ostatniego ❄️?

P.S. Z tej rozpaczy zapomniałam nawet betę odebrać…
 
@amy936 jakieś wieści? Byłaś u lekarza?
Lekarz był zbędny, bo z hukiem przyszła miesiączka. Zrobiłam test, była jedna gruba krecha. Dochodzę właśnie do siebie i przyzwyczajam się ze świadomością, że nie tym razem. Nie sądziłam, że będzie mi aż tak ciężko…

Do lekarza mam jechać we wtorek. Na pokładzie został nam jeden mrozaczek, także na pewno będziemy planować transfer.
To moje pierwsze podejście do in vitro, dlatego mam mętlik w głowie i pytanie do was. Jak to wyglada z kriotransferem? Jeżeli dostałam teraz okres to w tym cyklu mogę już jechać na transfer mojego ostatniego ❄️?

P.S. Z tej rozpaczy zapomniałam nawet betę odebrać…
Trzymaj się ... Mi też dziś ciężko 😒 a do tego jeszcze jakaś grypa mnie złapała 🙄
 
reklama
@amy936 jakieś wieści? Byłaś u lekarza?
Lekarz był zbędny, bo z hukiem przyszła miesiączka. Zrobiłam test, była jedna gruba krecha. Dochodzę właśnie do siebie i przyzwyczajam się ze świadomością, że nie tym razem. Nie sądziłam, że będzie mi aż tak ciężko…

Do lekarza mam jechać we wtorek. Na pokładzie został nam jeden mrozaczek, także na pewno będziemy planować transfer.
To moje pierwsze podejście do in vitro, dlatego mam mętlik w głowie i pytanie do was. Jak to wyglada z kriotransferem? Jeżeli dostałam teraz okres to w tym cyklu mogę już jechać na transfer mojego ostatniego ❄️?

P.S. Z tej rozpaczy zapomniałam nawet betę odebrać…
Nie powinnaś dostać okresu jak brałaś progesteron.
Pogadaj na ten temat z lekarzem .
Przykro mi ;(
 
Do góry