reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sprawdzę na pewno pod koniec przyszłego tygodnia. Nie wytrzymam bez tego 🤪
Sprawdzać tez progesteron i estradiol czy wystarczy sama beta?

No bo w sumie bez sensu umawiać się gdzieś indziej do lekarza bo i tak nic nie będzie 🤔a tak to może zobaczę już serduszko ✊🏻❤️
W mojej klinice tak jest że tydzień po pozytywnej becie wizyta.
Ja mam zbadać estradiol progesteron i betę ale właśnie za tydzien
 
reklama
W mojej klinice tak jest że tydzień po pozytywnej becie wizyta.
Ja mam zbadać estradiol progesteron i betę ale właśnie za tydzien
No ja badałam to wczoraj tj 11 dni po transferze.
Ale zrobię sama dla siebie w przyszły piątek 🤗

Lekarz prowadzący pytał czy mam jakieś dolegliwości bo było u mnie ryzyko hiperstymulacji. W sumie powiedziałam ze nie dolega mi nic poza bólem brzucha i skurczami raz na jakiś czas.
Co prawda mam większy obwód brzucha ale nie jakoś bardzo i jest on już po stymulacji wiec przestałam się tym jakoś przejmować.

… ale zastanawia mnie inna rzecz o której mysie odkąd lekarz zapytał o objawy, a mianowicie od dzisiaj rano jak idę do toalety bo chce mi się siku to gdy siadam to nie mogę się wysikac. Dosłownie troszkę i koniec.
Muszę wstać pochodzić i znowu mogę zrobić siku.
Strasznie mnie to zastanawia 🤔🤔
 
No ja badałam to wczoraj tj 11 dni po transferze.
Ale zrobię sama dla siebie w przyszły piątek 🤗

Lekarz prowadzący pytał czy mam jakieś dolegliwości bo było u mnie ryzyko hiperstymulacji. W sumie powiedziałam ze nie dolega mi nic poza bólem brzucha i skurczami raz na jakiś czas.
Co prawda mam większy obwód brzucha ale nie jakoś bardzo i jest on już po stymulacji wiec przestałam się tym jakoś przejmować.

… ale zastanawia mnie inna rzecz o której mysie odkąd lekarz zapytał o objawy, a mianowicie od dzisiaj rano jak idę do toalety bo chce mi się siku to gdy siadam to nie mogę się wysikac. Dosłownie troszkę i koniec.
Muszę wstać pochodzić i znowu mogę zrobić siku.
Strasznie mnie to zastanawia 🤔🤔
Kup sobie w aptece sok 100 % z żurawiny.
I rozcieczaj z wodą. Ja piję od początku ciąży
 
No ja badałam to wczoraj tj 11 dni po transferze.
Ale zrobię sama dla siebie w przyszły piątek 🤗

Lekarz prowadzący pytał czy mam jakieś dolegliwości bo było u mnie ryzyko hiperstymulacji. W sumie powiedziałam ze nie dolega mi nic poza bólem brzucha i skurczami raz na jakiś czas.
Co prawda mam większy obwód brzucha ale nie jakoś bardzo i jest on już po stymulacji wiec przestałam się tym jakoś przejmować.

… ale zastanawia mnie inna rzecz o której mysie odkąd lekarz zapytał o objawy, a mianowicie od dzisiaj rano jak idę do toalety bo chce mi się siku to gdy siadam to nie mogę się wysikac. Dosłownie troszkę i koniec.
Muszę wstać pochodzić i znowu mogę zrobić siku.
Strasznie mnie to zastanawia 🤔🤔
miałam tak samo, nie mogłam się do końca wysikac i ciśnienie słabe jakby chciało a nie mogło. To był mój pierwszy objaw ciążowy. Tyle ze ja miałam transfer mrożonego a nie zara po punkcji.
 
miałam tak samo, nie mogłam się do końca wysikac i ciśnienie słabe jakby chciało a nie mogło. To był mój pierwszy objaw ciążowy. Tyle ze ja miałam transfer mrożonego a nie zara po punkcji.
Ale trochę mnie uspokoilas. 🤍
Nie jest tak za każdym razem gdy idę do toalety, ale zaczęłam się martwić 🫣

Dziękuje 🤍
 
No ja badałam to wczoraj tj 11 dni po transferze.
Ale zrobię sama dla siebie w przyszły piątek 🤗

Lekarz prowadzący pytał czy mam jakieś dolegliwości bo było u mnie ryzyko hiperstymulacji. W sumie powiedziałam ze nie dolega mi nic poza bólem brzucha i skurczami raz na jakiś czas.
Co prawda mam większy obwód brzucha ale nie jakoś bardzo i jest on już po stymulacji wiec przestałam się tym jakoś przejmować.

… ale zastanawia mnie inna rzecz o której mysie odkąd lekarz zapytał o objawy, a mianowicie od dzisiaj rano jak idę do toalety bo chce mi się siku to gdy siadam to nie mogę się wysikac. Dosłownie troszkę i koniec.
Muszę wstać pochodzić i znowu mogę zrobić siku.
Strasznie mnie to zastanawia 🤔🤔
Może jakieś zapalenie pęcherza
 
Nie miałam nigdy w życiu zapalenia pęcherza. Tymbardziej ze w ciągu dnia poki co miałam tak 2 razy na 10 wiec myśle ze to raczej jakiś dziwny objaw ciąży 🤪
u mnie tez nigdy zapalenia pęcherza - nawet nie wiem czy umiałabym określić jak to wygląda. A w ciąży i to w pierwszych dniach czułam ze cewka moczowa była jakby opuchnięta. Pewnie objaw wysokiego progesteronu bo cała pochwa była wtedy opuchnięta i mięciutka ale im dalej ciąży tym napięcie schodziło i normalnie sikalam. Nawet potem się dziwiłam ze nie wstaje w nocy na siku jak reszta w ciąży. Przysypiałam cała noc i nawet w dzień nie chodziłam co chwile siku. Potem się okazało ze po prostu mam bardzo pojemny pęcherz moczowy. Do dziś mogę nie sikać pół dnia 😂😂 bardzo przydatne w pracy kiedy czasem nie ma kiedy isc siku.
 
reklama
u mnie tez nigdy zapalenia pęcherza - nawet nie wiem czy umiałabym określić jak to wygląda. A w ciąży i to w pierwszych dniach czułam ze cewka moczowa była jakby opuchnięta. Pewnie objaw wysokiego progesteronu bo cała pochwa była wtedy opuchnięta i mięciutka ale im dalej ciąży tym napięcie schodziło i normalnie sikalam. Nawet potem się dziwiłam ze nie wstaje w nocy na siku jak reszta w ciąży. Przysypiałam cała noc i nawet w dzień nie chodziłam co chwile siku. Potem się okazało ze po prostu mam bardzo pojemny pęcherz moczowy. Do dziś mogę nie sikać pół dnia 😂😂 bardzo przydatne w pracy kiedy czasem nie ma kiedy isc siku.
A powiedz mi może orientujesz się, albo któraś z Was się orientuje do którego dnia może się okazać ze jest to np ciąża biochemiczna?
Bo to ze beta ładnie rośnie i mam ładny progesteron to jeszcze o niczym nie świadczy prawda?

.. wiem czepiam się, ale tak bardzo boje się cieszyć tym wszystkim …
 
Do góry