reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja się obawiam, że u mnie może nic z tego nie być bo mi minęło wiekszość dolegliwości
Tez niekoniecznie, musisz byc dobrej mysli, bo stres szkodzi dziecku ;*
Ja jestem wlasnie w podobnym momencie jak przy ostatniej ciazy skonczonej poronieniem… wtedy dowiedxialam sie ze zarodek jest bardzo malutki, nie ma czynnosci serca, a ze to bylo in vitro, to wiadomo ze juz wtedy bylo na to za pozno… mimo wszystko staram sie myslec pozytywnie, bo nic innego mi nie zostalo…
 
reklama
Dzwonił lekarz, powiedział ze przyrosty są ładne i dynamiczne, w celu potwierdzenia ciąży mamy zobaczyć się 3.10

Na wizytę mam przynieść wyniki badań: morfologia, mocz, glukoza i TSH.

Jeśli chodzi o leki to nadal mam brać tylko progesteron i acard wieczorem.

Myślicie, ze jeśli wszystko pójdzie dobrze to już na wizycie będzie widać serduszko? Czy trochę za szybko? - transfer 5- dniowego zarodka miałam 5.09
 
Dzwonił lekarz, powiedział ze przyrosty są ładne i dynamiczne, w celu potwierdzenia ciąży mamy zobaczyć się 3.10

Na wizytę mam przynieść wyniki badań: morfologia, mocz, glukoza i TSH.

Jeśli chodzi o leki to nadal mam brać tylko progesteron i acard wieczorem.

Myślicie, ze jeśli wszystko pójdzie dobrze to już na wizycie będzie widać serduszko? Czy trochę za szybko? - transfer 5- dniowego zarodka miałam 5.09
u nas serduszko było w 33dpt widać, byliśmy w 26dpt i jeszcze było.
 
U mnie serduszka były 23 dpt

Pomiędzy tymi dwoją usg jest tydzień różnicy 26dpt i 33dpt na drugim widać już zdecydowanie ładnie pecherzyk zoltkowy i zarodek z sercem
 

Załączniki

  • IMG_1903.jpeg
    IMG_1903.jpeg
    146,1 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_1882.jpeg
    IMG_1882.jpeg
    120,9 KB · Wyświetleń: 46
Dzwonił lekarz, powiedział ze przyrosty są ładne i dynamiczne, w celu potwierdzenia ciąży mamy zobaczyć się 3.10

Na wizytę mam przynieść wyniki badań: morfologia, mocz, glukoza i TSH.

Jeśli chodzi o leki to nadal mam brać tylko progesteron i acard wieczorem.

Myślicie, ze jeśli wszystko pójdzie dobrze to już na wizycie będzie widać serduszko? Czy trochę za szybko? - transfer 5- dniowego zarodka miałam 5.09
Ja miałam betę 10000 i serduszko już było😀a badałam raz na tydzień😀już pozniej
 
Dzwonił lekarz, powiedział ze przyrosty są ładne i dynamiczne, w celu potwierdzenia ciąży mamy zobaczyć się 3.10

Na wizytę mam przynieść wyniki badań: morfologia, mocz, glukoza i TSH.

Jeśli chodzi o leki to nadal mam brać tylko progesteron i acard wieczorem.

Myślicie, ze jeśli wszystko pójdzie dobrze to już na wizycie będzie widać serduszko? Czy trochę za szybko? - transfer 5- dniowego zarodka miałam 5.09
Dopiero 3.10 współczuję czekania 😅 ja bym tyle nie wytrzymała 😁
To będzie twój 28dpt to może już coś być 😁
Sprawdzasz jeszcze przyrosty bety?
 
reklama
Dopiero 3.10 współczuję czekania 😅 ja bym tyle nie wytrzymała 😁
To będzie twój 28dpt to może już coś być 😁
Sprawdzasz jeszcze przyrosty bety?
Sprawdzę na pewno pod koniec przyszłego tygodnia. Nie wytrzymam bez tego 🤪
Sprawdzać tez progesteron i estradiol czy wystarczy sama beta?

No bo w sumie bez sensu umawiać się gdzieś indziej do lekarza bo i tak nic nie będzie 🤔a tak to może zobaczę już serduszko ✊🏻❤️
 
Do góry