reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak się dziś czujesz?
Mnie bolał brzuch rano wiec wzięłam nospe.
Boli zle, nie boli tez się martwię 🙈

Kiedy masz pierwsza wizytę u lekarza?
Dobrze 😁 nic mnie nie boli czasem czuje brzuch ale tragedii nie ma tylko ze ja biorę nospe i buscopan profilaktycznie 3 razy dziennie.
Chyba wolę jak nic mi nie dolega wtedy spokojniejsza jestem 🙂
Wizytę mam umówiona dopiero na następny piątek to będzie 20dpt ciekawe czy już coś zobaczę 🙂
Jutro robisz druga betę?
A u ciebie kiedy pierwsza wizyta?
Dzisiaj zrobiłam sobie test i wyszły piękne dwie kreski napatrzeć się na niego nie mogę 🥰
 
Kochanan trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę oraz czekam na dobre wiadomości 😘
Ja juz po. Dzis 6t4d… widac pecherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy.. zarodka jeszcze wg lekarza nie widac, ale mi cos mignelo tam przy pecherzyku zoltkowym, ale ja to sie nie znam… licze na to ze z moimi nieregularnymi cyklami tak moze byc.. kolejna wizyta za tydzien, tj 22.09.2022…
 
Ja juz po. Dzis 6t4d… widac pecherzyk ciazowy i pecherzyk zoltkowy.. zarodka jeszcze wg lekarza nie widac, ale mi cos mignelo tam przy pecherzyku zoltkowym, ale ja to sie nie znam… licze na to ze z moimi nieregularnymi cyklami tak moze byc.. kolejna wizyta za tydzien, tj 22.09.2022…
Super wieści 😊 ważne, że już widać pęcherzyk żółtkowy…lada dzień pojawi się zarodek. A jakich wymiarów dzisiaj miałaś pęcherzyk ciążowy?
 

Załączniki

  • IMG20220914112520.jpg
    IMG20220914112520.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 95
Super wieści 😊 ważne, że już widać pęcherzyk żółtkowy…lada dzień pojawi się zarodek. A jakich wymiarów dzisiaj miałaś pęcherzyk ciążowy?
Nie wiem🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Lekarz zostawil zdjecia u siebie w dokumentacji:/ a ja zapomnialam poprosic o kopie:/ powiedzial, ze ciaza wyglada na mlodsza niz z OM…
Chociaz ja szczerze liczylam ze bedzie serduszko juz, no ale trudno…
Pozostaje czekac, ale jestem dobrej mysli…
 
Super wieści 😊 ważne, że już widać pęcherzyk żółtkowy…lada dzień pojawi się zarodek.
Nie wiem🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Lekarz zostawil zdjecia u siebie w dokumentacji:/ a ja zapomnialam poprosic o kopie:/ powiedzial, ze ciaza wyglada na mlodsza niz z OM…
Chociaz ja szczerze liczylam ze bedzie serduszko juz, no ale trudno…
Pozostaje czekac, ale jestem dobrej mysli…
Ważne, że jest pęcherzyk żółtkowy 😊 a kiedy miałaś ostatnia miesiączke…bo ja 25 lipca
 
reklama
Do góry