reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tylko że mnie każą czekać dwa tygodnie... Mam skierowanie na badanie dopiero 28/09 🥴👎
Możesz zacząć robić testy z porannego moczu już od 8dpt ale z nastawieniem, że taki test to nie wyrocznia i bardzo często oszukują. Jeśli jednak jesteś delikatnej natury i bardzo wszystko przeżywasz to testy nie są dobrym rozwiązaniem bo możesz przysporzyć sobie dodatkowego stresu. Także wszystko zależy od twojego nastawienia i charakteru
 
Możesz zacząć robić testy z porannego moczu już od 8dpt ale z nastawieniem, że taki test to nie wyrocznia i bardzo często oszukują. Jeśli jednak jesteś delikatnej natury i bardzo wszystko przeżywasz to testy nie są dobrym rozwiązaniem bo możesz przysporzyć sobie dodatkowego stresu. Także wszystko zależy od twojego nastawienia i charakteru
To pewnie będzie zależało od danej chwili! Bywam zmienna 😂
Na rezultaty punkcji musiałam czekać 5 dni, żadnych nowin pomiędzy, oprócz liczby pobranych komórek. Ale nie miałam informacji o ilości zapłodnionych, o ewolucji, o mrożeniu... Powiedziano mi dopiero godzinę przed transferem. I z jednej strony może to i lepiej, bo gdybym usłyszała 3. dnia, że jest super, a 5. że nic z tego, byłoby chyba jeszcze gorzej... Więc może wytrzymam 3x tyle ;-)
 
reklama
Do góry