reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, kiedy miałyście wyznaczoną datę pierwszej bety po transferze? I o ile wcześniej testowałyście? :p Z testem domowym w ogóle warto się wyrywać, czy to niepotrzebne nerwy...?
pierwszy raz zrobiłam i nie udany zrobiłam test a drugi raz udany najpierw beta później test na pamiątkę hahah. Moja klinika zaleca po około 2 tygodniach betę bez wcześniejszych weryfikacji jak u dziewczyn
 
reklama
Dziewczyny, kiedy miałyście wyznaczoną datę pierwszej bety po transferze? I o ile wcześniej testowałyście? :p Z testem domowym w ogóle warto się wyrywać, czy to niepotrzebne nerwy...?
Mi powiedzieli, żeby zrobić 7 dni po transferze, wydawało mi się, że za wcześnie, bo z tego, co wiem to w wielu klinikach każą robić 10 dpt. Ja bym akurat sikańca przed betą nie robiła :) po pozytywnej, na pamiątkę, czemu nie :) ale niektóre dziewczyny robią nawet już 6 dpt. U mnie tej po pozytywnej becie był bardzo jaśniutki, pewnie gdyby nie beta to bym się zastanawiała, czy pozytywny.
 
Mi powiedzieli, żeby zrobić 7 dni po transferze, wydawało mi się, że za wcześnie, bo z tego, co wiem to w wielu klinikach każą robić 10 dpt. Ja bym akurat sikańca przed betą nie robiła :) po pozytywnej, na pamiątkę, czemu nie :) ale niektóre dziewczyny robią nawet już 6 dpt. U mnie tej po pozytywnej becie był bardzo jaśniutki, pewnie gdyby nie beta to bym się zastanawiała, czy pozytywny.
Tylko że mnie każą czekać dwa tygodnie... Mam skierowanie na badanie dopiero 28/09 🥴👎
 
reklama
Do góry