reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, kiedy miałyście wyznaczoną datę pierwszej bety po transferze? I o ile wcześniej testowałyście? :p Z testem domowym w ogóle warto się wyrywać, czy to niepotrzebne nerwy...?
 
Meza ciocia kiedyś powiedziała że" mnogie ciąże to patologia a mnogie są bo hormonami się leczą " Chciałam powiedzieć 'a wie ciocia ile ta patologia kosztuje!?" Ale nie jestem na tyle odważna żeby wchodzić w dyskusję
A ciąże naturalne mnogie? Też hormonami szpikowane ? 🤣 Uwielbiam takie teorie. Aż się boję myśleć co o 5 raczkach ciocia myśli 🙈😀
 
Dziewczyny jak to u Was jest?... Jestem po pierwszym USG widać pęcherzyk ciążowy ale nadal się boje ze coś pójdzie nie tak. 19 września mam kolejne USG i boję się że nie będzie widać zarodka. Wogole nie czuje się jakbym była w ciąży żadnych objawów.
Spokojnie, ja miałam objawy dopiero ok 8 tygodnia, jest jeszcze czas 😉
 
Dziewczyny, kiedy miałyście wyznaczoną datę pierwszej bety po transferze? I o ile wcześniej testowałyście? :p Z testem domowym w ogóle warto się wyrywać, czy to niepotrzebne nerwy...?
Moje bety zawsze negatywne ale uważam, że w 8dpt powinna już być. Dla dziewczyn o silnych nerwach polecam zacząć od 6dpt bo przynajmniej wiadomo, czy doszło do próby implantacji co może być przydatne w dalszej diagnostyce
Ps testy tylko dla odważnych bo czasami to oszukańce 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, kiedy miałyście wyznaczoną datę pierwszej bety po transferze? I o ile wcześniej testowałyście? :p Z testem domowym w ogóle warto się wyrywać, czy to niepotrzebne nerwy...?
Moja klinika zalece betę w 10dpt. Dzień transferu to dzień 0. Ja zrobiłam w 7dpt i była 55. Kolejnego ranka zrobiłam "test na pamiątkę " skoro beta pozytywna i test był negatywny. Także żadnych testów, do tej pory nie mam tego "na pamiątkę" 😀
 
Do góry