reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A leżysz jakość specjalnie po zażyciu ich? Przez ile nie chodzisz do toalety? Wieczoren staram się lezec przez 1,5h i oglądać w tym czasie film bez wychodzenia do toalety, ale z rana to wiadomo tu do pracy i ciagle w ruchu… zawsze coś wyleci. Pytanie czy mimo to przyswaja się odpowiednia dawka i wyciekanie leku nie wpływa w większej mierze na przyswajalność.
Spokojnie :) to co ma sie wchlonac to sie wchlonie. Ja po żadnym leku nie lezalam. Wylatuje otoczka leku, progesteron na pewno wchlania sie.
 
reklama
W poniedziałek 5.09 miałam transfer, a tydzień po w środę mam zrobić pierwsza betę. Nie wiem czy wlicza się dzień transferu ale 10 dzień lub 9 jeśli poniedziałku się nie liczy 🤔
Strasznie się boje, Tymbardziej ze zaczęłam trochę mocniej czuć podbrzusze (chociaż czułam je od 2 dnia) ale teraz jest tak intensywniej jak na
Poniedziałku nie liczysz 🙂
Ja transfer miałam 3.09 od początku nic mi nie było podbrzusze czuje dopiero od wczoraj dzisiaj mój 9dpt.
Krew już oddana teraz czekam na wynik.
Który to twój transfer?
 
Poniedziałku nie liczysz 🙂
Ja transfer miałam 3.09 od początku nic mi nie było podbrzusze czuje dopiero od wczoraj dzisiaj mój 9dpt.
Krew już oddana teraz czekam na wynik.
Który to twój transfer?
Pierwszy 🥹
Ale drugie podejście do invitro.
Ostatnio wykupiliśmy opcje badania zarodków i żaden podobno by się nie utrzymał.
Teraz robimy bez tego i transferujemy wszystkie.
Zmieniliśmy klinikę i tak zasugerował lekarz.
Podobno takie nacinanie zarodka i sprawdzanie w jakim jest faktycznie stanie zmniejsza szanse o powodzenie o polowe.
 
trzymam kciuki za rozkręcenie laktacji! Ostatnio w tv wypowiadała się CDL i mowila ze 12%kobiet NIE ma problemu z laktacją po porodzie... Więc spokojnie❤
Pochwal się zdjęciem Małej 🥰🥰🥰
20220911_053911.jpg

Zaraz po porodzie
 
Pierwszy 🥹
Ale drugie podejście do invitro.
Ostatnio wykupiliśmy opcje badania zarodków i żaden podobno by się nie utrzymał.
Teraz robimy bez tego i transferujemy wszystkie.
Zmieniliśmy klinikę i tak zasugerował lekarz.
Podobno takie nacinanie zarodka i sprawdzanie w jakim jest faktycznie stanie zmniejsza szanse o powodzenie o polowe.
Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤️✊✊✊
 
Pierwszy 🥹
Ale drugie podejście do invitro.
Ostatnio wykupiliśmy opcje badania zarodków i żaden podobno by się nie utrzymał.
Teraz robimy bez tego i transferujemy wszystkie.
Zmieniliśmy klinikę i tak zasugerował lekarz.
Podobno takie nacinanie zarodka i sprawdzanie w jakim jest faktycznie stanie zmniejsza szanse o powodzenie o polowe.
Skąd masz informację o tym że zmniejsza się szansa na ciążę o połowę po badaniu zarodków? My badaliśmy i nikt mi takiej statystyki nie przedstawił. 50%mniej ciąż z przebadanym zarodkiem? No chyba że wynika to z tego że połowa zarodków odpada przy badaniach bo okazują sie chore?
 
Pierwszy 🥹
Ale drugie podejście do invitro.
Ostatnio wykupiliśmy opcje badania zarodków i żaden podobno by się nie utrzymał.
Teraz robimy bez tego i transferujemy wszystkie.
Zmieniliśmy klinikę i tak zasugerował lekarz.
Podobno takie nacinanie zarodka i sprawdzanie w jakim jest faktycznie stanie zmniejsza szanse o powodzenie o polowe.
A w której jesteś klinice? Ja też miałam badane zarodki i jeden miał liczne wady chromosomowe i teraz też będę chciała badać bo się boję, że może być chory. A Twoje zarodki miały stwierdzone jakieś wady czy po prostu były słabe? Interesuje mnie to podejście, ale pewnie Ty jesteś przed 40-tką?
 
reklama
Do góry