reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja zrobiłam w końcu histero w klinice za 3500 zł. Tez wszystko spoko, to głupie, ale miałam nadzieję, że cis wyjdzie i w końcu się dowiem czemu sie nie udaje. Poczekamy na cd i nk, może jakiś ukryty stan zapalny. Doskonale Cie rozumiem.
Jeśli by teraz się nie udało, to napewno chciałabym to nk maciczne , ale to już pod koniec roku lub w następnym , chcemy w końcu odłożyć pieniądze a tak od roku ponad wszystko idzie na lekarzy, tragedia , mnie frustrują te ceny chore ...
 
reklama
Jeśli by teraz się nie udało, to napewno chciałabym to nk maciczne , ale to już pod koniec roku lub w następnym , chcemy w końcu odłożyć pieniądze a tak od roku ponad wszystko idzie na lekarzy, tragedia , mnie frustrują te ceny chore ...
Ja mam właśnie zalecone przez nowego lekarza badanie oceny endometrium z pobraniem czynników prozapalnych CD138, NK i mikrobiomu. Mam 5 komórek i mam nadzieję, że badanie nie będzie na darmo i będą 2 zarodki. Stymulacji już nie chciałabym.
 
dokładnie 👌pamiętaj że nikt i tak nie doceni tego że Będziesz żyły sobie wypruwala w pracy tym bardziej że powinnaś odpoczywać
Tak. Ale rozmawiałam z lekarzem i zgodził się na pracę. Pracuje w szkole specjalnej mam klasę 3uczniow autystów (klasy1-3) i pomoc. Dlatego z wrześniem wróciłam do pracy z myślą że jak będzie ciężko to pójdę na zwolnienie a jak będzie dobrze to semestr przepracuje.
 
Tak. Ale rozmawiałam z lekarzem i zgodził się na pracę. Pracuje w szkole specjalnej mam klasę 3uczniow autystów (klasy1-3) i pomoc. Dlatego z wrześniem wróciłam do pracy z myślą że jak będzie ciężko to pójdę na zwolnienie a jak będzie dobrze to semestr przepracuje.
a jak się dziś czujesz?
 
reklama
Do góry