reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jedynie co to w poniedziałek chciałam iść powtórzyć krzywa cukrowa i insulinowa ... A słyszałam że trzeba jakiś czas chyba odczekać po tym .... Ale nie jestem pewna ...
Niby trzeba odczekać pół roku ale jeśli lekarz uważa, że trzeba zrobić ponownie to trzeba. Mam cukrzycę, jestem pod opieką diabetologa i tak mi to wytłumaczono.
EDIT - myślałam że piszesz o odczekaniu między badaniami krzywej a Ty pytasz o odczekanie po krzywej do transferu - tego nie wiem...
 
Może któraś was będzie umiała mi odpowiedzieć. Chodzi o to że jak w poniedziałek robię krzywa cukrowa i insulinowa ponownie wynik wyjdzie miarodajny jeśli dziś odstawiam leki?? i kiedy będę mogła podejść do transferu kolejnego . Kiedyś słyszałam że trzeba odczekać jakiś czas po tym badaniu ale czy to prawda ??? 🤔
Ty naprawdę chcesz odstawić leki na podstawie tylko testu sikanego?
 
No i dupa- estradiol spada 87, progesteron też 20 a beta <0,1 😢
Jestem równie smutna co wk..wiona
Ja właśnie też bardziej byłam wkorwiona, ale tym że nie zrobilam w piątek od razu bety tylko jeszcze żarłam leki... ja okres dzisiaj dostałam i już estrofem wzięty, wiesz co jak 2 transfery się nie powiada w invicta Gdańsk to lecę na konsultacje do Mrugacza , mojej kumpeli pomógł a pisalam wcześniej przerobiła transfery i kliniki w ilości.... dlatego ja nie będę chciała tracić czasu tylko zmienić klinike I tyle ... krew oddałam na trombofilie i takie tam 1300 dzisiaj poszło sobie kolejne ... Co mogę Ci powiedzieć jest żal dlaczego ale zamień to w działanie, jak chcesz popłacz chwilkę ale nie pozwalaj sobie na zachowania autodestrukcyjne bo czasu nie cofniemy, tak miało być, teraz rusz z planem awaryjnym, a może kiedyś będziesz miała siły żeby wrócić do tematu :) kumpela miała 40 lub 41 teraz kolo 45 i ma jednego naturalsa który ma 19 lat :) z tego co pamiętam też masz dzieciaczka , jak dla mnie powinnaś teraz odpocząć od tego wszystkiego i wrócić z czysta glowa za jakiś czas, wiesz że po ivf cuda się dzieją 😚😉
 
reklama
Pisałam do lekarza, to kazał brać leki, a betę dopiero 11 dnia zrobić. O co tu chodzi? Przecież już nie ma szans przy spadających hormonach.
Odstaw, ja odstawilam i wyjebane mialam już w ich pseudo zalecenia, chcą na siłę nadzieję ludziom wciskać. Boli ale to prawda :( ja się pytałam lekarza , czy jest jakakolwiek szansa że z tej bety coś wyjdzie, tak tak ... zamiast w piątek powtórzyć betę to jak idiotka czekalam do poniedziałku... powiedzialam to doktor prowadzącej, że lepiej najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo...
 
Do góry