reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jprd. Strasznie mi przykro. Nie załamuj się.
Mi się też udał dopiero drugi transfer po szczepieniach i to z nowej stymulacji.
Jeśli nie wyszło odstaw leki i Umawiaja wizytę .
Idź za ciosem póki efekt szczepień jest najlepszy .
Może teraz spróbuj na naturalnym cyklu ?? Może coś zmienić??
Ściskam
Może to znak ... Właśnie sprawdzałam w kalendarzu ... Jeśli bym zrobiła tak jak mówisz to transfer by prawdopodobnie wyszedł tak jak dwa lata temu , co zobaczyłam pierwszy raz w życiu dodatnia betę która tak pięknie rosła ... Tylko czy mój lekarz wyrazi zgodę żeby podejść od razy do transferu ...
 
😂😂😂 Staram się walić jak w nosorożca. Mam dużo zrostów na całym brzuchu, jestem po 6 stymulacjach+ heparyny+ prolutexy a jestem mały chudy kurczak. Najlepiej mi wchodzi w boczki ale siniaki mam zawsze okrutne 🤷 Za to jestem wytrzymała na ból i mogę te zastrzyki robić w każdej sytuacji.
Ale nie zazdroszczę dziewczynom, które muszą je robić całą ciążę 😵‍💫
Uwierz mi - to jest nic nie znaczący drobiazg….. czym jest clexane przy tym wszystkim ivf itp itd
 
Może to znak ... Właśnie sprawdzałam w kalendarzu ... Jeśli bym zrobiła tak jak mówisz to transfer by prawdopodobnie wyszedł tak jak dwa lata temu , co zobaczyłam pierwszy raz w życiu dodatnia betę która tak pięknie rosła ... Tylko czy mój lekarz wyrazi zgodę żeby podejść od razy do transferu ...
Jeśli z Endo wszystko ok to nie powinien robić problemu.
Chyba ,że poszerzają diagnostykę ale z tego co pamiętam to masz wszytko sprawdzone
 
reklama
Może to znak ... Właśnie sprawdzałam w kalendarzu ... Jeśli bym zrobiła tak jak mówisz to transfer by prawdopodobnie wyszedł tak jak dwa lata temu , co zobaczyłam pierwszy raz w życiu dodatnia betę która tak pięknie rosła ... Tylko czy mój lekarz wyrazi zgodę żeby podejść od razy do transferu ...
Tak dokładnie, popieram !!!! zakładaj korone z powrotem na głowę i ruszaj !!!! Należy Ci się bozeeee jak ja bym chciała, żebyś była e ciąży nawet nie wiesz.... ♡
 
Do góry