reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam 6 inseminacji bo 3 okazała się skuteczna (później poronienie).
Żałuję zmarnowanego czasu, pieniędzy i stresów. Podeszliśmy do in vitro, udało się przy pierwszej procedurze, drugi transfer.
Zdecydowanie nie polecam IUI...
ja miałam odrazu in vitro nawet nie proponował mi lekarz inseminacji ale @eij też przechodziła parę razy inseminacje a pierwsze in vitro udane i to podwójnie. ❤️@eij i jka tam Twoje maluchy lekarz naprawił wagę?
 
To już pewnie od lekarza będzie indywidualnie zależeć . Moja lekarka nie amówiła stanowczo nie . Ale to było nasze pierwsze podejscie do in vitro i odradzała . Za sobą mam ciąże pozamaciczna , niedrożne jajowody , smierć dziecka ….
Każdy ma własna ,inna historie , zdrowie i to pewnie tym się lekarz po części sugeruje …
Poruszę ten temat , będę delikatnie naciskać … zgodzi się będę w siódmym niebie . Nie zgodzi się trudno wezmę jeden . Mam swoje argumenty spróbuje je wykorzystać a czy się uda i będzie warto to tylko czas nam pokaże 😉
Dużo przeszłaś, więc powinien dać Ci tą szanse. W sumie to niewiem na co oni patrzą, że jednym podają 2 zarodki u innych się nie zgadzają, u mnie od strony zdrowia niema żadnych przeciwskazań, dlatego trochę się wkurzyłam, że się nie zgodził.
 
Dużo przeszłaś, więc powinien dać Ci tą szanse. W sumie to niewiem na co oni patrzą, że jednym podają 2 zarodki u innych się nie zgadzają, u mnie od strony zdrowia niema żadnych przeciwskazań, dlatego trochę się wkurzyłam, że się nie zgodził.
Doskonale Cię rozumiem … tez napewno poczuje zawód, złość… tak naprawdę to nasze … wiec czemu o tym decyduje ktoś obcy 🙃😜🫣
Najważniejsze żeby jednak się udało …
Czy z jedynka czy z dwójka

Zapisałam się do lekarza który pobierał mi komórki i robił transfer . Mojej lekarce podziękowałam . Nie było z nią dobrego kontaktu po transferze a na doktora zawsze mogłam liczyć . Ona ustaliła tylko albo i aż ilość i jakie lekarstwa brać przy stymulacji . Resztę zadziałał lekarz Bartosz ♥️. Punkcje , transfer , kontakt po transferze - on ♥️. Zawsze jakoś bardziej skłaniałam się ku lekarkom dopóki nie spotkałam jego 😉. Przystojny 😂 piękny głos 😂, przed 40 😂, delikatny , dokładny , uprzejmy o co najważniejsze umie w in vitro 👌🏼 Przy nim aż chce się nogi rozkładać 😂😂😂😂😂♥️
 
Doskonale Cię rozumiem … tez napewno poczuje zawód, złość… tak naprawdę to nasze … wiec czemu o tym decyduje ktoś obcy 🙃😜🫣
Najważniejsze żeby jednak się udało …
Czy z jedynka czy z dwójka

Zapisałam się do lekarza który pobierał mi komórki i robił transfer . Mojej lekarce podziękowałam . Nie było z nią dobrego kontaktu po transferze a na doktora zawsze mogłam liczyć . Ona ustaliła tylko albo i aż ilość i jakie lekarstwa brać przy stymulacji . Resztę zadziałał lekarz Bartosz ♥️. Punkcje , transfer , kontakt po transferze - on ♥️. Zawsze jakoś bardziej skłaniałam się ku lekarkom dopóki nie spotkałam jego 😉. Przystojny 😂 piękny głos 😂, przed 40 😂, delikatny , dokładny , uprzejmy o co najważniejsze umie w in vitro 👌🏼 Przy nim aż chce się nogi rozkładać 😂😂😂😂😂♥️
Niezła reklama doktorka , gdzie przyjmuję ?? Aż sama mam ochotę jechać na wizytę do niego. 😍😍😍🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny, jakie macie sposoby na clexane i prolutex? Po tyn pierwszym co któryś zastrzyk mam masakryczne sińce, a prolutex napiernicza 2 dni. Pomocy! Mój brzuch wygląda jak pole bitwy...
Clexane: mocno sciskam w palcach skore. Robie prawie pod piersiami juz (9mc ciazy) sciskam kawalek skory w dwoch palcach,
im mocniej odciagne skore od ciala tym mniej boli a siniakow wcale nie ma.
Szukam kawalka skory ktory nie jest twardy po scisnieciu (zrost moze byc pod spodem).
 
reklama
Do góry