reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Chyba zaczyna ogarniać mnie strach przed wynikami .... Dziś już przyszły pierwsze wymazy , w przyszłym tygodniu będą kolejne no i krew ... W związku z tym że jest najdroższa a wyniki są szybko zwlekam z nią jak tylko mogę ... Dziś minęły dwa tygodnie od ponownego badania Allo mrl ... Myślę że czwartek piątek wyniki powinny być u mnie ... Myślę że moje Allo wzrosło , ale czy na tyle żeby paśnik dopuścił mnie do transferu 🤔🤔🤔 eh... Mam ochotę wsiąść jutro w auto i sama pojechać do Krakowa po te wyniki ... Ale niestety nie ma takiej opcji ☹️
Tak bardzo liczę na ten transfer w sierpniu , tak bardzo chciała bym być już w ciąży , mieć mojego kropka ze sobą ... Eh...
Bedziesz go miala!!!
Zobaczysz!!!!💓💓💓💓🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
reklama
Masz jedna punkcje po drugiej ??? Bo chyba nie ogarniam 🤣🤣🤣🙈 oczywiście dopisuje ❤️
Nie, nie ;-) Pierwszą i jedyną jak dotąd - nie wiem, kiedy dokładnie, zapewne pod koniec sierpnia, ale konsultację przedznieczuleniową mam dużo wcześniej, żeby mieć to z głowy. A dopiero potem zaczynam stymulację, kontrole, i punkcję ;-)
 
Dziewczyny sorry ,że was tak terroryzuje, ale ta nie wiedza mnie irytuje. Kiedy po punkcji dzwoni embriolog /lekarz ? I kiedy się dowiem jaki będę miała transfer świeży czy mrożony, bo czuje się niedoinformowana.
 
5 transferow (8 zarodkow)
To bylo z 3 procedur.
4 procedura dala 2 zdrowe zarodki.
Czekaja na nas - w Cz - bo zaszlam cudem w ciaze….. o jakie bylo moje zdziwienie.

Nigdy wczesniej ciazy, nigdy bety pozytywnej, 35 lat, pcos, amh 7-8, brak kir implantacyjnych.
Mielismy jechac na szczepienia do Ldz i zrobilam ALLO MLR a juz byla ciaza i wyszlo cos kolo 30-40

Jak widac da sie z wysokim amh, z pcos,
Bez kir implantacyjnych itp….
Zycze i Wam takich niespodzianek. Nie wierzylam ze bede kiedykolwiek w ciazy.
a tu poród zaraz 😉❤️
 
Dziewczyny sorry ,że was tak terroryzuje, ale ta nie wiedza mnie irytuje. Kiedy po punkcji dzwoni embriolog /lekarz ? I kiedy się dowiem jaki będę miała transfer świeży czy mrożony, bo czuje się niedoinformowana.
Do mnie dzwonili po 5 dobie ile mam blastek. Natomiast decyzję o transferze mrozaka podjął lekarz jeszcze przed punkcją.
 
Nie, nie ;-) Pierwszą i jedyną jak dotąd - nie wiem, kiedy dokładnie, zapewne pod koniec sierpnia, ale konsultację przedznieczuleniową mam dużo wcześniej, żeby mieć to z głowy. A dopiero potem zaczynam stymulację, kontrole, i punkcję ;-)
Aaaaaa i wszystko jasne 🙈 ja już nie ogarniam o tej godzinie i w taka temperaturę 🤣🤣🤣🤣 🤦‍♀️
 
Piękne zakończenie tej walki o każda komórkę na wagę złota ❤️
To prawda… moze warto dodac ze przed 4 punkcją prawie swiecilam od tego co bralam. Bralam dlugo ok 2-3 miesiace i wszystko co dziewczyny polecaly… ale tez nowej generacji lek do stymulacji byl uzyty i clexane w trakcie stymulacji. Wszystko sie zapewne nalozylo. Dla mnie najwiekszy psikus to jeden raz seks w tym cyklu podczas gdy nigdy nie wiem kiedy jest owulacja - a wtedy w ogole o tym nawet nie myslalam bo czekalismy na badanie zarodkow i jechalismy do ldz robic allo i cross match i czekac na szczepienia.
Wiec walka byla byla… dopiero wszystko musialo sie zgrac.
A moze i glowa zapomniala???
 
reklama
Dziewczyny sorry ,że was tak terroryzuje, ale ta nie wiedza mnie irytuje. Kiedy po punkcji dzwoni embriolog /lekarz ? I kiedy się dowiem jaki będę miała transfer świeży czy mrożony, bo czuje się niedoinformowana.
Telefon od embriologa miałam na 2dzien przekazał ile komórek udało się zapłodnić i zaproponował odrazu że 3dniowy zarodek do transferu. A czy świeży czy mrożony to lekarz przed punkcja odrazu było ustalone że swiezy będzie podany.
 
Do góry