reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

13 dni od punkcji. Wypada mi teraz jakoś okres. Mam takie bóle, że aż mi słabo i chce sie wymiotować tylko przez progesteron ktory biore @ nie może nadejsc. Nie rozwinie sie tu żadna ciaza, nie wiem czy jest sens brac leki do tego 10 dpt bo sie wykoncze. Jak dostaje okres to 2 dni masakra a potem jest taka ulga. Tak bardzo chce juz tego okresu 😭
Jutro bedziemy chyba dzwonic do kliniki bo ja nie dam rady. Tak mnie boli, że zeświruje do tego 14 dpt.
Jak w ogole mialoby dojsc do ciazy jak ja od 2 dpt mam takie bole i jakby mi macice sciskalo i to jest tak ze mnie mega mega boli a np za 30 minut calkiem mija potem dajmy na przyklad 4h przerwy i mega bol przez 2h i tak caly czas od tego 2 dpt 😭 ja nawet normalnie w cyklu takich przebojow bolowych nie mam. Dzis juz lece na paracetamolu bo tylko to pozwolili ale to gowno daje...za słabe.
 
reklama
13 dni od punkcji. Wypada mi teraz jakoś okres. Mam takie bóle, że aż mi słabo i chce sie wymiotować tylko przez progesteron ktory biore @ nie może nadejsc. Nie rozwinie sie tu żadna ciaza, nie wiem czy jest sens brac leki do tego 10 dpt bo sie wykoncze. Jak dostaje okres to 2 dni masakra a potem jest taka ulga. Tak bardzo chce juz tego okresu 😭
Jutro bedziemy chyba dzwonic do kliniki bo ja nie dam rady. Tak mnie boli, że zeświruje do tego 14 dpt.
Jak w ogole mialoby dojsc do ciazy jak ja od 2 dpt mam takie bole i jakby mi macice sciskalo i to jest tak ze mnie mega mega boli a np za 30 minut calkiem mija potem dajmy na przyklad 4h przerwy i mega bol przez 2h i tak caly czas od tego 2 dpt 😭 ja nawet normalnie w cyklu takich przebojow bolowych nie mam. Dzis juz lece na paracetamolu bo tylko to pozwolili ale to gowno daje...za słabe.
A jaką miałaś dzisiaj betę? Spadła od ostatniej? Wtedy miałaś 3 z kawałkiem?
Jeśli Spadła to ja bym odstawiła leki.... Ale to ja
 
A jaką miałaś dzisiaj betę? Spadła od ostatniej? Wtedy miałaś 3 z kawałkiem?
Jeśli Spadła to ja bym odstawiła leki.... Ale to ja
Nie nie to nie ja. U mnie 2 dni temu wynik <5 i dziś 8 dpt też <5. Nie dawali jaka dokladna wartosc tylko, że poniżej 5. Ja też nie widze brania sensu dalej ale na fb mialam zjebke że sama decyduje a nie lekarz ale w tym stanie rzeczy glupota jest branie lekow az do wtorku...no cud sie nie wydarzy juz
 
Wiesz co, ja czekalam wtedy 4 tygodnie bo akurat pandemia wybuchła. Ale standardowo mowili, ze za ok 2 tyg jest wynik.
Klinikę wybrałam na szybko, ale z tego, co pamiętam, patrzyłam w pierwszej kolejności na gyncentrum (podobały mi się opisy i ceny), tylko daleko od Warszawy...
 
reklama
Do góry