reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Idę dziś na betę (7dpt) ale zdecydowałam z mężem, że nie będziemy dziś jej sprawdzać i zrobimy to w sobotę(9dpt) razem z 2 wynikiem.

Ale od wczoraj zaczęło mnie ciągnąć w podbrzuszu oraz pobolewają jajniki. Myślę, że i tym razem nie uda nam się zostać rodzicami. ;(
 
Hej dziewczyny. Idę dziś na betę (7dpt) ale zdecydowałam z mężem, że nie będziemy dziś jej sprawdzać i zrobimy to w sobotę(9dpt) razem z 2 wynikiem.

Ale od wczoraj zaczęło mnie ciągnąć w podbrzuszu oraz pobolewają jajniki. Myślę, że i tym razem nie uda nam się zostać rodzicami. ;(
Podziwiam, ja bym nie wytrzymała 😉
Trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
Hej dziewczyny. Idę dziś na betę (7dpt) ale zdecydowałam z mężem, że nie będziemy dziś jej sprawdzać i zrobimy to w sobotę(9dpt) razem z 2 wynikiem.

Ale od wczoraj zaczęło mnie ciągnąć w podbrzuszu oraz pobolewają jajniki. Myślę, że i tym razem nie uda nam się zostać rodzicami. ;(
Fajny pomysł...od razu będziesz znała przyrost...bol brzucha może świadczyć o powodzeniu .trzymam kciuki...
 
Fajny pomysł...od razu będziesz znała przyrost...bol brzucha może świadczyć o powodzeniu .trzymam kciuki...
Nie dziękuję ;* A pomysł sam nam wpadł do głowy bo mega boimy się, że dziś może jeszcze beta wyjść fałszywie ujemna i nie chcemy się martwić na zapas.
Na ból brzucha za waszymi wspólnymi radami biorę nospe. @Pati32 już dwa dni do oczytu wyniku wytrzymam ;P
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewuszki😀😀dziś mija 12dt a mnie boli dół brzucha,aż wzięłam nospe. Kurcze zaczynam się martwić i to bardzo że znowu nic z tego nie wyjdzie. Na szczęście nie mam śladów krwi wcale. Betę zrobię w sobotę. Czy któraś z was tam miała?
 
Hej dziewuszki😀😀dziś mija 12dt a mnie boli dół brzucha,aż wzięłam nospe. Kurcze zaczynam się martwić i to bardzo że znowu nic z tego nie wyjdzie. Na szczęście nie mam śladów krwi wcale. Betę zrobię w sobotę. Czy któraś z was tam miała?
Tak ja...
U mnie bóle brzucha = beta negatywna
Ale takie same objawy moga byc i na ciąże, nie da sie tu niestety nic wywróżyć.
 
JA do tej pory miewam
Hej dziewuszki😀😀dziś mija 12dt a mnie boli dół brzucha,aż wzięłam nospe. Kurcze zaczynam się martwić i to bardzo że znowu nic z tego nie wyjdzie. Na szczęście nie mam śladów krwi wcale. Betę zrobię w sobotę. Czy któraś z was tam miała?
Ja miewam dalej takie Bóle miesiączkowe...coraz mniejsze i nie biorę już nosy...nie musi to być zły znak a wręcz przeciwnie.
 
JA do tej pory miewam

Ja miewam dalej takie Bóle miesiączkowe...coraz mniejsze i nie biorę już nosy...nie musi to być zły znak a wręcz przeciwnie.
Dokładnie. To jest naturalny objaw. Macica i więzadła się rozciągają więc pobolewa 😀
Uprzedzam. Może być gorzej 😅
Przed porodem więzadła zwłaszcza jak się luzują to może na prawde boleć. Ja nieraz krzyknęłam jak mnie zaskoczyło takie kłucie pachwiny, teściowa co chwile zawał że to już. Co śmieszne bo rodząc wcale nie krzyczałam 😂
 
reklama
Do góry