reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam już betę 6dt miałam 40 a 9dt 207. Więc mam nadzieję, że to bd dobry objaw . Ale nie zmienia to faktu, że wie denerwuje i to bardzo
Bóle miesiaczkowe trzymają bardzo długo, ja co jakis czas czułam się jak na okres gdzie do 15tc. Potem nadeszły bóle pachwin :D dla mnie hardcore
 
reklama
Ja robiłam już betę 6dt miałam 40 a 9dt 207. Więc mam nadzieję, że to bd dobry objaw . Ale nie zmienia to faktu, że wie denerwuje i to bardzo
No wiec widzisz bole brzucha moga oznaczac i ciaze i jej brak 🙂
Raczej sie nie zamartwiaj bo pewnie jestes obstawiona lekami.
Bole brzucha moga byc normalnym objawem rozciagania sie macicy i dzialania hormonow ale moga byc i objawem słabego progesteronu. Tu na prawde nie da sie po bolu brzucha wywnioskowac czy to jest dobry znak czy nie. Ja np od 20 tc mialam mocne spinania brzucha ktore w parze szły ze skracajaca sie szyjką. Te twardnienja to ogolnie dobry objaw bo macica cwiczy przed porodem ale jesli do tego skraca sie szyjka (co jest bezobjawowe juz) no to robi sie to niebezpieczne. Najwazniejsze to byc pod opieką specjalisty co w polsce jest zdecydowanie prostrze niż zagranicą czego bardzo zazdroszczę 😔
Na zaś ty sie nic nie martw 😊
 
I jak niby komus wierzyc, że aż do dnia porodu nie wiedziała że jest w ciazy...w zyciu w to nie uwierze...
Ja przed in vitro miałam cykle bezowulacyjne, miesiączki bardzo bolesne (wymioty i omdlenia z bólu).
W ciąży czuje się dobrze (trochę zgagi, mdłości długie bez wymiotów - na stes można zrzucić). Małej prawie w ogóle nie czuje (32tc), jeśli już to delikatnie co można pomylić z jelitami, zmęczenie na pracę też bym zrzuciła. Odstający brzuch sugeruje ciążę tylko.
Jestem w stanie uwierzyć, że ktoś nie wiedział o ciąży (przed nie wierzyłam)
 
Ja przed in vitro miałam cykle bezowulacyjne, miesiączki bardzo bolesne (wymioty i omdlenia z bólu).
W ciąży czuje się dobrze (trochę zgagi, mdłości długie bez wymiotów - na stes można zrzucić). Małej prawie w ogóle nie czuje (32tc), jeśli już to delikatnie co można pomylić z jelitami, zmęczenie na pracę też bym zrzuciła. Odstający brzuch sugeruje ciążę tylko.
Jestem w stanie uwierzyć, że ktoś nie wiedział o ciąży (przed nie wierzyłam)
Pewnie, że tak. Każda dziewczyna a czuje się inaczej w ciąży. Na mnie koleżanka z pracy patrzyła jak na kosmitę, że pod koniec 5m-ca poszłam na zwolnienie, bo ona nie rozumie, bo ona czuła się super i pracowała do 9m-ca. A ja po całym dniu na nogach wieczorem nie mogłam normalnie chodzić, a w nocy obrócić się z boku na bok. Albo, że ciężko mi się oddycha, a ona mówi, że niemożliwe bo nawet brzucha nie mam dużego. Lekarz dopiero mi wyjaśnił, że przez silne mięśnie brzucha dzieci mocniej uciskaly mnie w środku, bo nie mialy miejsca.
Także każda czuje się inaczej :)
 
Pewnie, że tak. Każda dziewczyna a czuje się inaczej w ciąży. Na mnie koleżanka z pracy patrzyła jak na kosmitę, że pod koniec 5m-ca poszłam na zwolnienie, bo ona nie rozumie, bo ona czuła się super i pracowała do 9m-ca. A ja po całym dniu na nogach wieczorem nie mogłam normalnie chodzić, a w nocy obrócić się z boku na bok. Albo, że ciężko mi się oddycha, a ona mówi, że niemożliwe bo nawet brzucha nie mam dużego. Lekarz dopiero mi wyjaśnił, że przez silne mięśnie brzucha dzieci mocniej uciskaly mnie w środku, bo nie mialy miejsca.
Także każda czuje się inaczej :)
Dokładnie.
Ja na zwolnieniu od początku ale ja pracuje fizycznie. I wiem, że objawy mam ciążowe ale gdybym nie robiła in vitro to naprawdę bym była pewna, że to zmęczenie czy źle odżywianie się
 
Dziewczyny tak bardzo chciałabym z wami podyskutować już na temat objawów w ciąży a nie szukać ich na siłę. Zazdroszczę wam każdego bólu i przyjemnego kopniaczka w brzuchu. Mogę przechodzić najgorszą ciążę, byleby w przyszłości urodzić zdrowego maluszka i poczuć kiedykolwiek jak to jest ;) Trzymam za was mega kciuki i kibicuje z całego serca ;* ;)

Zabawne mąż do mnie dzwonił i pytał czy byłam na badaniach. Mówię mu, że byłam a on zapytał się o wynik. Powiedziałam mu, że przecież mieliśmy sprawdzać w sobotę i nie patrzyłam.

Pierwszy raz on jest mniej cierpliwy niż ja ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny tak bardzo chciałabym z wami podyskutować już na temat objawów w ciąży a nie szukać ich na siłę. Zazdroszczę wam każdego bólu i przyjemnego kopniaczka w brzuchu. Mogę przechodzić najgorszą ciążę, byleby w przyszłości urodzić zdrowego maluszka i poczuć kiedykolwiek jak to jest ;) Trzymam za was mega kciuki i kibicuje z całego serca ;* ;)

Zabawne mąż do mnie dzwonił i pytał czy byłam na badaniach. Mówię mu, że byłam a on zapytał się o wynik. Powiedziałam mu, że przecież mieliśmy sprawdzać w sobotę i nie patrzyłam.

Pierwszy raz on jest mniej cierpliwy niż ja ;)
Nie wytrzymałabym na Twoim miejscu :p ja robiłam 3,6,8,10dpt w inviccie i tam wyniki miałam już o 11, między 7a 11 byłam jak tykająca bomba :p
 
Do góry