reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny. Jakie badania jeszcze moge zrobic? Co jeszcze...? Komórki nk bez sensu mysle bo i tam mam encorton 10 mg brac od transferu
Mam mutację pai i mthfr
Endometriozę
- Ana 1 i ana 3 negatywne
- Zespół antyfosfolipidowy, trombofilia i toczeń wykluczone
Niedoczynniśc tarczycy
Hiperinsulinemia i hipoglikemia reaktywna
Jajowody udrożnione
Nasienie męża bardzo dobre
Kariotypy dobre
Synka mam z 1 cyklu i 2 biochemy.
Musze na wlasna reke szzukac ...takie realia austrii
Ja bym zrobiła Kir'y często gęsto okazuje się że kobiety które mają już dzieci nie mogą zajść w kolejną ciążę ... Po wyrażeniu acoffilu udaje się.
 
reklama
@Lebkuchen_mum , moja koleżanka podchodziła do in vitro z endometrioza 4 stopnia. Od lekarza usłyszała,że u niej najlepszy efekt do uzyskania zarodków to byłyby dwie następujące po sobie procedury (niby przy drugiej jest szansa na uzyskanie lepszych zarodkow). U niej to się sprawdziło, bo z tej pierwszej nie uzyskała zadnych zarodków,a z drugiej dwa zarodki,z czego z jednego urodziła synka. Słyszałaś może o takiej teorii? Ciężko mi zweryfikować na ile są to sensowne informacje,powtarzam tylko to co mi kiedyś wspomniała. Moze warto byloby podpytać swojego lekarza? 😊
Szczerze nie słyszałam. Z tego co czytam to niby najlepiej jest najpierw wprowadzić organizm w stan sztucznej menopauzy na 3-6 msc potem stymulacja i transfer mrozaczka. Operacja tez daje niby dobre efekty pozniejszemu transferowi ale u mnie obawiam sie że potem jajniki nic by nawet nie wyprodukowały już wiec mysle nad ta menopauza ale bede rozmawiac z lekarzem na kolejnej wizycie. Mysle ze za jakies 2 tyg bd konsultacja. Zobacze jakie ma pomysły. Narazie czuje, że endo mocno zareagowała na hormony 😪 3 komórki a endo najedzona na maxa 😑
 
Ja bym zrobiła Kir'y często gęsto okazuje się że kobiety które mają już dzieci nie mogą zajść w kolejną ciążę ... Po wyrażeniu acoffilu udaje się.
Wlasnie tylko nie wiem czy tutaj wierzą w immunologie 😭
Chodzi o badanie genotypowania kir prawda? To co wychodzi np kir aa lub bx. Musze dokladna nazwe im podac. Na pewno chce to zrobic. Najwyzej do pl pojade ale co z tego jak ich moze nie obchodzic wynik jesli nie wierza w immuno 😪
 
reklama
Do góry