reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Płci się nie wybiera. Niektóre kliniki jak widać przekazują informację o płci, ale jak jest więcej zarodków to wybierane i tak losowo (pewnie w ramach tej samej klasy). Wybieranie płci jest niedozwolone ale to co innego jak informacja jaka ta płeć jest.
Dokładnie, nam Pani embriolog powiedziała, że w pierwszej kolejności transferowane są te z 5 doby , dlatego je zbadaliśmy, fundusze nie pozwoliły na trzeciego z 6 doby, ale po niego wrócimy później:) ja właśnie dlatego nie chce znać płci, bo chce mieć niespodziankę potem :)
 
Dziewczyny mam takie pytanie może głupie ale no …skoro wczoraj mnie cycki bolały i były twarde a dziś już nie , tzn ze progesteron spadł ?? Dziś 3dpt 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
To fakt! Moja mama ma endometriozę, a ja nie.
Moja ciocia co ma endo to jej córka też nie ma. Moja mama nie ma, siostra tez a ja mam, ciocia cioci jako jedyna z sióstr. Wcale nie jest powiedziane, że moja córka by miała ale jednak prawdopodobieństwo jest znacznie większe niż u osoby, która w rodzinie endo nie ma. Po prostu wiem ile cierpienia wyrządza mi ta choroba i nie chciałabym widzieć aby moje dziecko krzyczało mamo wzywaj karetke albo mnie dobij 😭
 
Ja mam takie bóle krzyża i podbrzusza miesiączkowe że mam ochote przeciwbólowe wziać. Bardzo nieprzyjemne....raz mniej raz gorzej ale cały dzień leżę i troche siedze. Ale raczej leże 😪
 
reklama
Do góry