reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja w 12 dniu cyklu miałam 9,4mm i transfer na czwartek wstępnie ustalony ;)

Rtek
U mnie to byl 8 dzien cyklu. Ale myślę, że jakby w dniu punkcji było za mało to chyba nie chcieli by robić świeżego.
Nie wiem ja już taka postresowana jestem, że nic nie dzwonią że wyślam problem z niczego 😂 od 8 bede jutro dzwonić, oby odebrali...
 
reklama
Uważaj na testy, ja po iui miałam pozytywne testy 12 dni po zastrzyku i beta była 0.8 , strasznie wtedy się nacielam, ja po transferze pójdę na betę z krwi i już testów nie będę robić:(
Ja nie jestem fanką testów w ogóle. Moja beta była 55, więc następnego dnia chciałam sobie zrobić test "na pamiątkę " a on wyszedl z 1 kreska... poszłam na betę a beta 117.
I nie będzie "testu na pamiątkę " bo już na pewno nie zrobię 🤣
 
Mam wrażenie, że Clearblue, w których ma się pojawić "+" w przypadku ciąży, z założenia pokazują jeden wielki "-" ;-) Wyciągam test z opakowania, i jakbym już znała odpowiedź... ta testowa kreska jest od razu bardzo widoczna.
Co do Pinków - mnie żadne nie zawiodły, zresztą jak i wszystkie inne, bo zawsze pokazują jednoznaczny negatyw... Ale Pinki strumieniowe mają lepszą sławę niż płytkowe.
To PINK pokazał mi negatyw 5dpt a w ciąży byłam beta 6dpt 86. Testy które wyłapywały ciąże to facelle od samego początku.
 
Kurcze aż jestem ciekawa jakie mam endometrium ale w 7 dniu stymulacji było 0.95 cm to chyba jeszcze urosło od tamtego momentu i będzie git na wtorek? Nie dostałam nic na endometrium po punkcji.
Nie dostałaś żadnych leków po punkcji? Tabletek, globulek, zastrzyków, plastrów?
 
reklama
Nie dostałaś żadnych leków po punkcji? Tabletek, globulek, zastrzyków, plastrów?
Biore 10 mg prednisolon (polski odpowiednik to encorton), zastrzyki progedex 1x, cyclogest 2x 400 mg i heparyna 40 mg 🙂 chodziło mi w sensie, że na endometrium nic nie dostałam typu estrofem czy czegoś takiego
 
Do góry