reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, u których powiódł się transfer. Czy chodzicie nadal do tego samego lekarza co do in vitro czy do swojego ginekologa? Jeśli do swojego, to kiedy rozstałyście się z ginekologiem od in vitro?
Do lekarza od in vitro do 12tc chodzilam. Pozniej znalazlam takiego, ktory prowadzi mi ciaze i u ktorego w szpitalu bede rodzic.
 
Ja nic po encortonie nie mialam. Duzo pij wody, zeby bol glowy Ci sie nie pojawil.
Jaką miałyście/macie dawkę encortonu? Ja mam 10 mg rano (3 dni wzięłam omyłkowo tez wieczorem 🤦‍♀️) i póki co nic mi nie jest. Piję zawsze dużo wody, taki mam nawyk. Głowa jeszcze mnie nie bolała a jestem migrenowcem. Myślę, że nie ma co za dużo myśleć o tych lekach i ich skutkach ubocznych. Wszystko kiedyś minie :)
 
Jaką miałyście/macie dawkę encortonu? Ja mam 10 mg rano (3 dni wzięłam omyłkowo tez wieczorem 🤦‍♀️) i póki co nic mi nie jest. Piję zawsze dużo wody, taki mam nawyk. Głowa jeszcze mnie nie bolała a jestem migrenowcem. Myślę, że nie ma co za dużo myśleć o tych lekach i ich skutkach ubocznych. Wszystko kiedyś minie :)
Ja mialam 2x1 tabletka.
 
Jaką miałyście/macie dawkę encortonu? Ja mam 10 mg rano (3 dni wzięłam omyłkowo tez wieczorem 🤦‍♀️) i póki co nic mi nie jest. Piję zawsze dużo wody, taki mam nawyk. Głowa jeszcze mnie nie bolała a jestem migrenowcem. Myślę, że nie ma co za dużo myśleć o tych lekach i ich skutkach ubocznych. Wszystko kiedyś minie :)
Ja miałam 3x 1 dziennie
 
Jaką miałyście/macie dawkę encortonu? Ja mam 10 mg rano (3 dni wzięłam omyłkowo tez wieczorem 🤦‍♀️) i póki co nic mi nie jest. Piję zawsze dużo wody, taki mam nawyk. Głowa jeszcze mnie nie bolała a jestem migrenowcem. Myślę, że nie ma co za dużo myśleć o tych lekach i ich skutkach ubocznych. Wszystko kiedyś minie :)
Też mam 10 mg
 
Dziewczyny tak Was teraz czytam, jeśli nie miałam problemu z endometrium przeważnie mialam 12 14 mm i owulacja , była potwierdzana i cialko żółte też za każdym razem jak byłam na monitoringu co miesiąc przez rok , to czy będę mogła mieć transfer na cyklu naturalnym beż żadnych lekow ? Jest to w ogóle możliwe?
 
reklama
Do góry