reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Gratuluje !!
Pierwszy cykl z accofilem i udany ? Jak się czułaś po nim ?? Boje się tych ubocznych skutków , ale wszystko sie zrobi żeby tylko się udało ..
Ja sie boje skutków ubocznych encortonu. Tyle czytałam o dziewczynach które go stosuja i ani razu nie przyszlo mi do glowy, że i ja go dostanę
 
reklama
Gratuluje !!
Pierwszy cykl z accofilem i udany ? Jak się czułaś po nim ?? Boje się tych ubocznych skutków , ale wszystko sie zrobi żeby tylko się udało ..
Dzieki 🥰
Tak, pierwszy. Bralam 2/3 ampulki co 3 dni. Wiesz co, nic mi po nim nie bylo. Moze po pierwszej dawce tak jakos slabiej sie czulam ale nic specjalnego. Bralam ok 15-16, zeby jak cos te skutki uboczne pojawiły sie wieczorem na noc, ale nie mialam nic. Kontroluj morfologie, zeby jak cos lekarz mogl zmienic dawke. Na pewno będzie dobrze ❤
 
Dzieki 🥰
Tak, pierwszy. Bralam 2/3 ampulki co 3 dni. Wiesz co, nic mi po nim nie bylo. Moze po pierwszej dawce tak jakos slabiej sie czulam ale nic specjalnego. Bralam ok 15-16, zeby jak cos te skutki uboczne pojawiły sie wieczorem na noc, ale nie mialam nic. Kontroluj morfologie, zeby jak cos lekarz mogl zmienic dawke. Na pewno będzie dobrze ❤
Ja mam 1/4 ampułki codziennie .
Mam nadzieje ze i ja nie będę miała większych objawów i zakończy się upragniona ciąża 😍🙏🙏
 
Mam pytanie do dziewczyn, u których powiódł się transfer. Czy chodzicie nadal do tego samego lekarza co do in vitro czy do swojego ginekologa? Jeśli do swojego, to kiedy rozstałyście się z ginekologiem od in vitro?
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, u których powiódł się transfer. Czy chodzicie nadal do tego samego lekarza co do in vitro czy do swojego ginekologa? Jeśli do swojego, to kiedy rozstałyście się z ginekologiem od in vitro?
Mój prywatny wysłał mnie do kontretnego na in vitro. I tamtemu powiedziałam, że prowadził będzie ten jego znajomy (cenowo wizyty tak samo). Ostatnia wizytę miałam w 7tc w klinice. Ale bardzo prosił o info w 12tc czy jest ok. Więc napisałam smsa na którego odpisał i tyle.
 
Do góry