reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny 🙂 Dzisiaj 1dc od jutra zaczynam brać estrofem. Miałyście po tym jakies skutki uboczne?
Pierwszy raz chyba tak się cieszę że @ przyszła 😂 transfer już coraz bliżej 😁
Mnie bolały piersi i bolą do teraz. Nie bardzo mogłam jeść przez pierwsze 4 dni bo wymiotowałam. I Poza tym zawsze miałam ostre bóle 2 dnia cyklu tak tym razem umierałam 3 i 4 dnia cyklu.

Nie wiem czy można to zrzucić na ten lek ale tylko to wtedy przyjmowałam. ;)
 
reklama
Mnie bolały piersi i bolą do teraz. Nie bardzo mogłam jeść przez pierwsze 4 dni bo wymiotowałam. I Poza tym zawsze miałam ostre bóle 2 dnia cyklu tak tym razem umierałam 3 i 4 dnia cyklu.

Nie wiem czy można to zrzucić na ten lek ale tylko to wtedy przyjmowałam. ;)
A lykalas te tabletki czy dopochwowo?
 
Cześć dziewczyny !
Długo się nie odzywałam , po 2 nieudanych transferach , zrobiłam immunologie , histeroskopie , wizyta u DOc . Pasnika .
W poniedziałek ruszam z 3 transferem , z accofilem będę próbować ponieważ posiadam tylko jeden kir implantacyjny .
Transferowana będzie blastka 4BB , średnio dobra ale tak bardzo liczę na Nią 🙏🙏
Jestem podekscytowana ale i się stresuje , tak bardzo bym chciała żeby ten 3 transfer byl tym ostatnim i oby blastusia została ze mną 🙏🙏
 
Mnie przeraża najbardziej ryzyko zakrzepicy przy estrofemie (mam mutacje V Leiden) 😩 bóle głowy czy wymioty mi nie straszne 😉 mam heparynę ale jakieś takie głupie lęki siedzą mi w głowie 😔
 
Cześć dziewczyny !
Długo się nie odzywałam , po 2 nieudanych transferach , zrobiłam immunologie , histeroskopie , wizyta u DOc . Pasnika .
W poniedziałek ruszam z 3 transferem , z accofilem będę próbować ponieważ posiadam tylko jeden kir implantacyjny .
Transferowana będzie blastka 4BB , średnio dobra ale tak bardzo liczę na Nią 🙏🙏
Jestem podekscytowana ale i się stresuje , tak bardzo bym chciała żeby ten 3 transfer byl tym ostatnim i oby blastusia została ze mną 🙏🙏
Witam i trzymam kciuki powodzenia ✊✊✊❤️
 
Cześć dziewczyny !
Długo się nie odzywałam , po 2 nieudanych transferach , zrobiłam immunologie , histeroskopie , wizyta u DOc . Pasnika .
W poniedziałek ruszam z 3 transferem , z accofilem będę próbować ponieważ posiadam tylko jeden kir implantacyjny .
Transferowana będzie blastka 4BB , średnio dobra ale tak bardzo liczę na Nią 🙏🙏
Jestem podekscytowana ale i się stresuje , tak bardzo bym chciała żeby ten 3 transfer byl tym ostatnim i oby blastusia została ze mną 🙏🙏
Trzymam kciuki 😘
 
Podlinkujesz? Ja coś chciałam założyć, ale zdjęcia mi się nie ładowały, coś tam nie działało, wkurzyłam się ;-)
Śledzę kilka dziewczyn lokalnie, niestety żadnych dobrych wieści, wiele zawiesiło proces... :-(
Jutro wrzucę linka bo jeszcze nic nie dodałam 😂😂 dopiero wieczorem bede miala czas żeby napisać post do zdjęć
 
reklama
Do góry