reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny 🙂 Dzisiaj 1dc od jutra zaczynam brać estrofem. Miałyście po tym jakies skutki uboczne?
Pierwszy raz chyba tak się cieszę że @ przyszła 😂 transfer już coraz bliżej 😁
Myślę, że najlepiej nie czytać o skutkach ubocznych i ich nie wyczekiwać 😄
Ja jestem panikarą i na mnie to działa najgorzej bo sobie je zaczynam wmawiać. Jak nic nie czytam na ten temat to się okazuje, że ich nie mam albo są praktycznie nie zauważalne.
 
reklama
Myślę, że najlepiej nie czytać o skutkach ubocznych i ich nie wyczekiwać 😄
Ja jestem panikarą i na mnie to działa najgorzej bo sobie je zaczynam wmawiać. Jak nic nie czytam na ten temat to się okazuje, że ich nie mam albo są praktycznie nie zauważalne.
No właśnie ze mnie też straszna panikara jest 😂 staram się nie czytać o tych wszystkich skutkach ubocznych ale czasem to silniejsze odemnie 🙄
 
Pytałam wczoraj o paznokcie i lekarka machnęła ręką 🤣 no ale zapytałam czy mam chociaż 1 w razie czego zdjąć to powiedziała, że mogę. Także chyba w zapoznaniu się ze znieczuleniem piszą tak bo prawnie tak musi być a rzeczywistość jest jaka jest 😄
 
No właśnie ze mnie też straszna panikara jest 😂 staram się nie czytać o tych wszystkich skutkach ubocznych ale czasem to silniejsze odemnie 🙄
Ja dopiero czytam jak mnie już stres rozsadza albo cos mi sie dzieje. W 3 dniu czy 2 juz nie wiem mialam meeega skutki uboczne. Po przeczytaniu ulotki okazalo sie, że żadne z nich nie sa wymienione i od razu mi przeszlo 🤣🤣🤣 stres wzial gore i sobie nawmawiałam 🙈
 
Cześć dziewczyny 🙂 Dzisiaj 1dc od jutra zaczynam brać estrofem. Miałyście po tym jakies skutki uboczne?
Pierwszy raz chyba tak się cieszę że @ przyszła 😂 transfer już coraz bliżej 😁
Ja też się śmiałam, że pierwszy raz czekałam tak bardzo na @ 😁 ja dziś 5dc i póki co nic mi nie jest. Nie mam co prawda apetytu ale to bym zrzuciła na stres. Jakoś do punkcji podchodziłam spokojniej a teraz zaczynam wariować i odliczam dni a one się tak dłużą 🤯
 
Ja też się śmiałam, że pierwszy raz czekałam tak bardzo na @ 😁 ja dziś 5dc i póki co nic mi nie jest. Nie mam co prawda apetytu ale to bym zrzuciła na stres. Jakoś do punkcji podchodziłam spokojniej a teraz zaczynam wariować i odliczam dni a one się tak dłużą 🤯
Miałam dokładnie tak samo przed punkcją mały stres a teraz masakra 🙄 co to będzie później nawet nie chce myśleć 😱
 
reklama
Ma któraś z was insta związanego z waszą drodą przez in vitro?
Sama dziś założyłam. Będę wrzucać informacje związane z postępami i zmaganiami oraz mój jadłospis 😊
Od rana mam MEGA DOŁA!
I liczę, że coś takiego da mi odrobinę motywacji i wsparcia.
Podlinkujesz? Ja coś chciałam założyć, ale zdjęcia mi się nie ładowały, coś tam nie działało, wkurzyłam się ;-)
Śledzę kilka dziewczyn lokalnie, niestety żadnych dobrych wieści, wiele zawiesiło proces... :-(
 
Do góry