reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kup sobie sildenafil actavis 50 ja taki biorę tabletkę na pół rano k wieczorem do pochwy. Lekarz mi mówił że są bez recepty.ja biorę to jutro mam wizytę. Mi jak przy tamtym transferze słabo roslo to dostała jeszcze plastry przyklejane na poldubki system 50 i ruszyło wszytko
we wskazaniach tego jest napisane:

Sildenafil Actavis jest stosowany u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ta
we wskazaniach tego jest napisane:

Sildenafil Actavis jest stosowany u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.
Tak wiem😀bo to wiagra dla mężczyzn ale działa 😀właśnie jestem po wizycie endometrioza piękne dziś 15 dC i 11mm. Mój lekarz zawsze mi to daje do każdego transferu
 
Aż zaczęłam nucić piosenkę Kazika 'Twój ból jest lepszy niż moj' 😀

Ja również jestem mamą i totalnie nie zgadzam się z tym co piszesz. Co więcej, jestem w szoku, że pisze to osoba, która o pierwsze maleństwo walczyla poprzez metodę in vitro. Zakładalam, że każdy kto przeszedł te drogę ma w sobie dużo empatii do osób z podobnymi doświadczeniami.
Starania o pierwsze dziecko są dla wielu osób zmagających się z niepłodnościa traumatyczne. Walczą o to by móc usłyszeć słowo 'mama'/'tata', dostosowują całe życie pod starania, poświęcają swój czas, zdrowie, czasem i karierę, swoje oszczędności (bez możliwości skorzystania z refundacji procedury) - i to bez gwarancji, że się uda! Nie mówiąc o tym, że para musi nierzadko przejść ból straty ciazy/dziecka, aby spełnić swoje marzenie. Wiem, jak to jest pragnąć kolejnego maleństwa, nie zrozum mnie źle - natomiast proces starań o kolejne dziecko jest pozbawiony wieeelu negatywnych emocji, które towarzyszą staraniu o to pierwsze szczęście. Czasem wystarczy trochę zwolnić i docenić się to co się ma...
Haha ja też nuciłam Kazika! To samo skojarzenie :)
Dobrze napisane <3
 
Ta
Tak wiem😀bo to wiagra dla mężczyzn ale działa 😀właśnie jestem po wizycie endometrioza piękne dziś 15 dC i 11mm. Mój lekarz zawsze mi to daje do każdego transferu
ja jutro mam wizytę i jak nie przyrosło to już nic z tego. Do jutra to mi raczej nie pomoże, bo Ty pewnie od początku cyklu to stosujesz?
 
Tak od 2 dnia cyklu razem z estrofenmem. Ja już w piątek od rana mam transfer 😀
zazdroszczę, też miałam mieć w piątek, ale nie wiadomo czy w ogóle będzie. Mam dłuższe cykle 31 dniowe, więc powiedział, że jeszcze jest szansa że zaskoczy. Czytałam, że transfer można przeprowadzić przy endo 8mm a nawet 6mm, ale ja bym nie ryzykowała bo mam 1 zarodek :(
 
Ma któraś z was insta związanego z waszą drodą przez in vitro?
Sama dziś założyłam. Będę wrzucać informacje związane z postępami i zmaganiami oraz mój jadłospis 😊
Od rana mam MEGA DOŁA!
I liczę, że coś takiego da mi odrobinę motywacji i wsparcia.
 
zazdroszczę, też miałam mieć w piątek, ale nie wiadomo czy w ogóle będzie. Mam dłuższe cykle 31 dniowe, więc powiedział, że jeszcze jest szansa że zaskoczy. Czytałam, że transfer można przeprowadzić przy endo 8mm a nawet 6mm, ale ja bym nie ryzykowała bo mam 1 zarodek :(
Ja też mam cykle długie 30 dni.ja też zabieram ostatniego malucha 😀
 
reklama
Do góry