reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja mam jak dotąd doświadczenie z zakresu IUI - lekarz kazał mi zrobić test 3 dni po opóźnieniu się miesiączki! Nic wcześniej... I o teście z krwi nie było mowy. Ale zasadniczo można pójść do lekarza ogólnego i poprosić o skierowanie, wtedy beta jest darmowa - jeśli nie, kosztuje 28 euro, ale i tak da się potem tę sumę odzyskać. Natomiast na pewno nie w 10 dpo ;-)
Rozumiem. Ja po prostu nie czuje, ze w ogole chce sprawdzac bete i ze cos mi to da. Dla mnie osobiscie to wiecej stresu na ten moment. Bez znaczenia czy jest to płatne czy nie :)
 
reklama
Rozumiem. Ja po prostu nie czuje, ze w ogole chce sprawdzac bete i ze cos mi to da. Dla mnie osobiscie to wiecej stresu na ten moment. Bez znaczenia czy jest to płatne czy nie :)
Spoko, to tylko dla porównania, bo pisałaś o UK, była mowa o Polsce, więc dokładam swoją cegiełkę z info o Francji ;-)
 
U mnie jeszcze mowili, zeby nie uzywac perfum

Hej dziewczyny, jestem tu nowa, chcialabym sie poradzic..
Jestem 11 dpt 5niowego zarodka. Test powinnam zrobic w srode, ale samopoczucie nie dawalo mi spokoju i zrobilam dzis. Wyszedl pozytywny. Czy jesli bralam ovitrelle 8 czerwca, to moze byc to nadal hcg z zastrzyku?
A kiedy miałaś transfer?
 
reklama
Do góry