reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny,
Czy bierzecie estrofem nadal jak macie pozytywny test?
Czekam na odpowiedź od lekarza ale w ulotce czytałam że kobiety w ciąży nie powinny brać...
Pamiętam jak i ja to czytałam ;) ale trzeba brać, ja brałam do 8 tc i odstawiłam chyba z dnia na dzień, jeśli dobrze pamiętam. Betę masz ładna, trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Ja myślę, że lepiej na spokojnie w następnym, bo teraz by już pewnie była nerwówka, żeby zdążyć :)
Edit. Ale tak myślę, że może by się mogło udać jednak, może warto zapytać w klinice, co oni na to? :)
Ja właśnie też tak mysle , że na spokojnie , jutro jestem umówiona na telefon z moją opiekun i pewnie wtedy spotkanie z lekarzem :)
 
Dziewczyny kazdej z osobna dziękuję za piękne piekne słowa jesteście przekochane ♡♡♡ a powiedzcie mi teraz co mam zrobić bo dzisiaj dostałam okres I teraz zarodki są badane, na wynik czekamy 14 dni , ciekawe czy jest szansa podejść w tym cyklu jeszcze :) 😀
A w której jesteś klinice? Pytam, bo ja na wynik badania zarodków czekałam miesiąc.
 
Ja właśnie też tak mysle , że na spokojnie , jutro jestem umówiona na telefon z moją opiekun i pewnie wtedy spotkanie z lekarzem :)
Jeśli miałabyś iść na cyklu bezowulacyjnym do transferu to już od 2dc powinnaś brać estrofem żeby zahamowac wzrost pęcherzyka. Spokojnie daj odpocząć organizmowi po stymulacji. Mi też mowili, że wyniki PGD będą po 14 dniach, ale roboczych więc było trochę ponad 2 tyg. Już niebawem będziesz wiedziała jakieś płci masz zarodki 🥰
 
Jeśli miałabyś iść na cyklu bezowulacyjnym do transferu to już od 2dc powinnaś brać estrofem żeby zahamowac wzrost pęcherzyka. Spokojnie daj odpocząć organizmowi po stymulacji. Mi też mowili, że wyniki PGD będą po 14 dniach, ale roboczych więc było trochę ponad 2 tyg. Już niebawem będziesz wiedziała jakieś płci masz zarodki 🥰
Ja mam wynik PGD ale nie ma tam ani słowa o płci :( żadnego oznaczenia XX lub XY
 
Ja jestem w Gamecie, widzę że tu długo czekałam na wynik w porównaniu z Wami to jeszcze nie znam płci :( W jakich jesteście klinikach?
 
Hej Dziewczyny trochę mnie tu nie było, same nowe Niki 😊
Babeczki jestem po jednej nieudanej procedurze, wiele lat starań za nami. Na początku tego roku zrobiliśmy z mężem badania kariotypu, mój wyszedł nieprawidłowy, dokładnie żeński mozaikowy. Moje pytanie, czy jest tu jakaś Super woman ( tak mnie doktor nazwał 😉) i podchodziła do in vitro z nieprawidłowym kariotypem? Jak to u Was przebiegło i z jakim wynikiem?
Pozdrawiam wszystkie staraczki i szczęśliwe Mamcie ze starej Gwardii 😘
 
reklama
Ja jestem w Gamecie, widzę że tu długo czekałam na wynik w porównaniu z Wami to jeszcze nie znam płci :( W jakich jesteście klinikach?
Ja z Invicty. Dostałam do każdego zarodka listę chromosomów, więc wiem, który miał jaka wadę no i na końcu każdy miał XX lub XY. Chociaż ostatecznie niewiele to dalo, bo nie wiedziałam który zarodek to ktory, więc płci i tak nie znaliśmy przy transferze. Wiedziałam tylko ogólnie że na 6 zarodkow było 3 chłopców i 3 dziewczynki, jeden chłopiec i jedna dziewczynka byli chorzy.
 
Do góry