reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam na dziś zapisaną wizytę, więc daje znać, że już po, ale u mnie na luzie i mało emocji póki co ;) pytałam panią doktor o możliwość drugiego transferu, będziemy próbować z drugim zarodkiem może jakoś w zimie, rozrysowala mi jak to będzie wyglądać i zaznaczyła jakie badania trzeba powtarzac- generalnie całą wirusologię i wszystkie wymazy, USG piersi nie trzeba. Badania ważne trzy miesiące. Pewnie zrobię jakoś miesiąc przed planowanym transferem, żeby jakby coś źle wyszło zdążyć się jeszcze przeleczyć. No i transfer nr 2 też będzie na cyklu sztucznym, więc znów całe tony leków ;) jakichś cudów się nie spodziewam, bo mamy 3BC z dnia 6, ale nie chcę go zostawić w zamrażarce. Oczywiście będę się bała, że się źle odmrozi albo po odmrożeniu dostanie gorszą ocenę i nie da się go transferować :( ale mam nadzieję, że transfer się odbędzie, a potem co ma być to będzie;)
 
To tak na spokojnie. Sprawdź przyrost. U mnie 10dpt blastocysty raz miałam 70 a raz 90 i obie były cb. Życzę jak najlepiej, ale wiem niestety z doswiadczenia, że 10dpt powinno być powyżej 100. Inna sprawa, że Ty masz dziś 9dpt, więc wynik jest całkiem całkiem :)
 
To tak na spokojnie. Sprawdź przyrost. U mnie 10dpt blastocysty raz miałam 70 a raz 90 i obie były cb. Życzę jak najlepiej, ale wiem niestety z doswiadczenia, że 10dpt powinno być powyżej 100. Inna sprawa, że Ty masz dziś 9dpt, więc wynik jest całkiem całkiem :)
Krew byla pobrana wczoraj wieczorem był 8dpt
 
reklama
Do góry