reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

O to tym bardziej super wynik!! To gratuluję
A jeszcze lekarka przy transferze powiedziała że mam zrobić betę po 10 dniach "licząc od jutra" bo dzien transferu to dzień 0.
Przy poprzedniej ciąży z IUI miałam straszne czarne myśli. Nie chciałam mówić nikomu, powiedziałam rodzicom. Mama chciała powiedzieć mojej siostrze to jej powiedziałam że jak chce to niech mowi a jak się nie uda to będzie odwoływała. I stało się najgorsze.
Teraz tych myśli nie mam i wierzę że to się uda 🤗
 
reklama
A jeszcze lekarka przy transferze powiedziała że mam zrobić betę po 10 dniach "licząc od jutra" bo dzien transferu to dzień 0.
Przy poprzedniej ciąży z IUI miałam straszne czarne myśli. Nie chciałam mówić nikomu, powiedziałam rodzicom. Mama chciała powiedzieć mojej siostrze to jej powiedziałam że jak chce to niech mowi a jak się nie uda to będzie odwoływała. I stało się najgorsze.
Teraz tych myśli nie mam i wierzę że to się uda 🤗
Koniecznie trzeba wierzyc, że się uda :) u mnie 8dpt było 153, ale to przy bliźniakach, więc masz super wynik
 
Dziewczyny kazdej z osobna dziękuję za piękne piekne słowa jesteście przekochane ♡♡♡ a powiedzcie mi teraz co mam zrobić bo dzisiaj dostałam okres I teraz zarodki są badane, na wynik czekamy 14 dni , ciekawe czy jest szansa podejść w tym cyklu jeszcze :) 😀
 
Dziewczyny kazdej z osobna dziękuję za piękne piekne słowa jesteście przekochane ♡♡♡ a powiedzcie mi teraz co mam zrobić bo dzisiaj dostałam okres I teraz zarodki są badane, na wynik czekamy 14 dni , ciekawe czy jest szansa podejść w tym cyklu jeszcze :) 😀
A nie masz zaplanowanej wizyty kontrolnej u lekarza po punkcji? Ja miałam dzisiaj właśnie, tydzień po. Jajniki doszły do siebie, więc czekam na okres i transfer jeszcze w lipcu 😍 jeśli badanie trwa 14 dni to zdążycie. Mi powiedziała ze transfer w 19-20 dc pewnie wypadnie.
 
A nie masz zaplanowanej wizyty kontrolnej u lekarza po punkcji? Ja miałam dzisiaj właśnie, tydzień po. Jajniki doszły do siebie, więc czekam na okres i transfer jeszcze w lipcu 😍 jeśli badanie trwa 14 dni to zdążycie. Mi powiedziała ze transfer w 19-20 dc pewnie wypadnie.
Właśnie nie mam , a dostalam już okres ☺ teraz już jestem spokojna , moje cuda poczekają na mnie
 
reklama
Dziewczyny kazdej z osobna dziękuję za piękne piekne słowa jesteście przekochane ♡♡♡ a powiedzcie mi teraz co mam zrobić bo dzisiaj dostałam okres I teraz zarodki są badane, na wynik czekamy 14 dni , ciekawe czy jest szansa podejść w tym cyklu jeszcze :) 😀
Ja myślę, że lepiej na spokojnie w następnym, bo teraz by już pewnie była nerwówka, żeby zdążyć :)
Edit. Ale tak myślę, że może by się mogło udać jednak, może warto zapytać w klinice, co oni na to? :)
 
Do góry