reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jak poradzić sobie ze stresem. Można brać podczas stymulacji hydroksyzyne? Zapytam w środe na wizycie ale nie wiem czy dotrwam do tego dnia bez niczego. Normalnie w takim stresie biore diazepam ale teraz raczej chyba nie wskazany. Strasznie sie stresuje 😔 mam zaburzenia lękowe więc ten stres jest na prawdę silny.
Wokół mnie wiele kobiet w czasie całego procesu stawia na akupunkturę. Element niemal "obowiązkowy" dla kobiet w okresie stymulacji, przy okazji punkcji, itp. Też umówiłam się "na zapas" na wizytę z położną, która się tym zajmuje.
 
Dziewczyny jak poradzić sobie ze stresem. Można brać podczas stymulacji hydroksyzyne? Zapytam w środe na wizycie ale nie wiem czy dotrwam do tego dnia bez niczego. Normalnie w takim stresie biore diazepam ale teraz raczej chyba nie wskazany. Strasznie sie stresuje 😔 mam zaburzenia lękowe więc ten stres jest na prawdę silny.
Kochana nie wiem jak z tym lekiem co napisalas ale na pewno mozesz pic melise. Staraj sie nie myslec o niczym a zyc normalnie ... Do dopiero twoje zycie nerwowe sie rozpoczelo ... Teraz bedzie strach od wizyty do wizyty pierw punkcja pozniei znow wizyty ( oczekiwanie transferu ) pozniej do bety , pozniej do serdusza i tak od wizyty do wizyty az do porodu . Nie mozesz tak sie zamartwiac , tak ciagle myslec o tym wszystkim... Zrobilas wszysyko co moglaś , teraz pozostaje czekac . Badz dobrej mysli ♥️
 
A jak beta i zarodek z serduszkiem jest? Bo to ma znaczenie. Co do progesteronu zwiększyć dawke leków. Mi w ciąży z synkiem progesteron spadł z 30 na 17. Lekarz wyrzucił moją książeczkę ciąży i powiedział, że mam sie nie umawiac na wizyte bo poronię...na własną rękę zaczęłam brać progesteron. Synek ma 18 miesiecy 🙂 jesli jest spadek progesteronu a nie bety to nie jest to powód do zamartwiania sie bo są leki. Jak widac na moim przykładzie nie poroniłam a synek jest w 100% zdrowym dzieckiem.
😱😱 co za „lekarz”….
Betę mam w normie 39tys. Obecnie 7tc( 6+6). Nie miałam jeszcze wizyty usg- będę mieć dopiero w najbliższy czwartek. Zwiększył mi lekarz „profilaktycznie” dawkę Duphastonu z 3x1 na 4x1.
 
Famsi co to? My mamy świetne nasienie i chyba oni wybieraja jak zapladniaja tak mi sie wydaje. Wiem ze sa 2 metody. Ivf i icsi. Mowili ze w zaleznosci jakie nasienie.
U nas jest podobnie, zapowiedziano nam, że na początek próbujemy "klasycznego IVF". Ale mam też znajomych, u których nasienie jest super, partner ma już dzieci, a i tak trzeba było uciec się do icsi...
 
reklama
U nas jest podobnie, zapowiedziano nam, że na początek próbujemy "klasycznego IVF". Ale mam też znajomych, u których nasienie jest super, partner ma już dzieci, a i tak trzeba było uciec się do icsi...
To u nas już chyba wszystkim robią ICSI a przynajmniej nie słyszałam, żeby ktoś miał klasyczne IVF. U nas wszystko dobrze ze wszystkim co zbadano a i tak mamy wpisane ICSI. To niby zwiększa szanse.
 
Do góry