reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie ma się czego bać:D ja też się bałam, najbardziej punkcji a czułam się wspaniale wczoraj i dzisiaj też , Ty też będziesz się czuć zobaczysz, pierwszy za Tobą! Ja sobie wykreślałam dni i było mi łatwiej 😇😊 tak facet oddaje w dniu punkcji, pomyślcie o famsi , my mamy dobre parametry nasienia, niska fragmentację ale wzięliśmy bo ponoć więcej zarodków daje radę:)
Famsi co to? My mamy świetne nasienie i chyba oni wybieraja jak zapladniaja tak mi sie wydaje. Wiem ze sa 2 metody. Ivf i icsi. Mowili ze w zaleznosci jakie nasienie.
 
reklama
Famsi co to? My mamy świetne nasienie i chyba oni wybieraja jak zapladniaja tak mi sie wydaje. Wiem ze sa 2 metody. Ivf i icsi. Mowili ze w zaleznosci jakie nasienie.
My robimy icsi , a oprócz tego famsi embriolog sprawdza budowę plemnikow I wybiera tego najlepszego 😊 doktor zaznaczyła do decyzji embriologa, właśnie ze względu na to że mąż ma świetne wyniki nasienia
 
moj progesteron zaczął spadać 😪 08.06 wynik był 21,3 a dziś w 7tc tylko 14,8 …. 😞😞
A jak beta i zarodek z serduszkiem jest? Bo to ma znaczenie. Co do progesteronu zwiększyć dawke leków. Mi w ciąży z synkiem progesteron spadł z 30 na 17. Lekarz wyrzucił moją książeczkę ciąży i powiedział, że mam sie nie umawiac na wizyte bo poronię...na własną rękę zaczęłam brać progesteron. Synek ma 18 miesiecy 🙂 jesli jest spadek progesteronu a nie bety to nie jest to powód do zamartwiania sie bo są leki. Jak widac na moim przykładzie nie poroniłam a synek jest w 100% zdrowym dzieckiem.
 
A jak beta i zarodek z serduszkiem jest? Bo to ma znaczenie. Co do progesteronu zwiększyć dawke leków. Mi w ciąży z synkiem progesteron spadł z 30 na 17. Lekarz wyrzucił moją książeczkę ciąży i powiedział, że mam sie nie umawiac na wizyte bo poronię...na własną rękę zaczęłam brać progesteron. Synek ma 18 miesiecy 🙂 jesli jest spadek progesteronu a nie bety to nie jest to powód do zamartwiania sie bo są leki. Jak widac na moim przykładzie nie poroniłam a synek jest w 100% zdrowym dzieckiem.
ale wtedy produkowalas sama progesteron bo ciaza naturalna, podczas transferu na cyklu sztucznym - gdzie owulacji nie ma i nie ma produkcji progesteronu tylko dostarczasz go w postaci leków.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała histero laparoskopowo? Ja dostałam e -skierowanie z mojej kliniki i dopiero w szpitalu dowiedziałam się, ze nie będzie to zwykła histeroskopia. W obrazie usg i z wywiadu wszystko było ok. Niestety okazało się, że mam endometriozę 1 st. i wszystkie ogniska ponoć zostały usunięte. Teraz czekam na histopat. I tu moje pytanie: często piszecie, że ważna jest ocena CD138 i nk przy histero, a z tego co dowiedziałam się po zabiegu, w szpitalu mi na bank tego nie ocenią. Jestem wkurzona na maksa, bo musiałam się nacierpieć, a i tak wyniki będą niepełne. Czy sam fakt endometriozy mówi o stanie zapalnym i nie ma sensu oceniać CD138?
 
reklama
Dziewczyny jak to wygląda, bo wczoraj miałam pick up i nie zadzwonili , czyli cieszyć się bo są komórki? I kiedy oni je zapladniaja od razu? Kiedy będą do Nas dzwonić z informacją za 5 dni ? Ja nawet nie wiem ile pobrali komórek bo miałam info o wzgórkach jajonosnych ?
 
Do góry