reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Betę mam w porządku. 39tys. 😞 co prawda przez tydzień dużo nie urosła bo była 24tys ale lekarz mi napisał ze na tym etapie BETA już nie przyrasta liniowo i wynik jest prawidłowy..
No co ty,skad takie mysli...prg nie zabija wysokoscia,zadzwon do doka moze cos ci dolozy.Nie sugeruj sie innymi,bo tego nie ma co porownywac oprocz tego prg jest wynikiem skokowym i za godz bedzie juz znowu inny .Nie plamisz na brazowo- bezowo co mogl by swiadczyc o tym ze masz go za malo wiec nic zlego sie nie dzieje.
Bete masz piekna,jestes w ciazy i blagam cie nie kracz .Ja mialam cala ciaze progesteron na poziomie okolo 20,taki moj urok😘😅😅
Spokojnie....skaczacy prg nie jest niczym strasznym,a Bety sie juz nie bada.
 
reklama
No co ty,skad takie mysli...prg nie zabija wysokoscia,zadzwon do doka moze cos ci dolozy.Nie sugeruj sie innymi,bo tego nie ma co porownywac oprocz tego prg jest wynikiem skokowym i za godz bedzie juz znowu inny .Nie plamisz na brazowo- bezowo co mogl by swiadczyc o tym ze masz go za malo wiec nic zlego sie nie dzieje.
Bete masz piekna,jestes w ciazy i blagam cie nie kracz .Ja mialam cala ciaze progesteron na poziomie okolo 20,taki moj urok😘😅😅
Spokojnie....skaczacy prg nie jest niczym strasznym,a Bety sie juz nie bada.
Ja też zawsze jak badałam to miałam koło 20, a brałam duże dawki luteiny
 
Oficjalnie rozpoczęty 1 dzień stymulacji.
Pierwsza dawka bemfola 225 przyjęta.
O 21 będzie jeszcze heparynka 🙂
Mąż mi dał zastrzyk i będzie dawać reszte bo ja nie jestem w stanie 🤣 obojgu nam sie tak ręce roztrzęsły, że masakra 😅 nie bolało nic, zresztą bólu się nie boje tylko to taki strach orzed nieznanym no i ta igła 🥴 teraz wybieramy sie na badania ktore jeszcze z kliniki nam zlecili i w srode o 8 mam pierwsze usg 😊

Powiedzcie mi jak to jest kiedy facet oddaje sperme. W dniu punkcji? Bo naqet nie wiem ale tak na logike mi sie wydaje
 
Betę mam w porządku. 39tys. 😞 co prawda przez tydzień dużo nie urosła bo była 24tys ale lekarz mi napisał ze na tym etapie BETA już nie przyrasta liniowo i wynik jest prawidłowy..
Mi tez progesteron spadał ale badałam tylko na poczatku, potem juz sobie odpuściłam bo tylko mnie to stresowało a ciąża rozwijała sie prawidłowo 🤷🏻‍♀️. Teraz przy drugiej ciazy nie badałam proga nawet raz i wszystko jest ok.
 
Oficjalnie rozpoczęty 1 dzień stymulacji.
Pierwsza dawka bemfola 225 przyjęta.
O 21 będzie jeszcze heparynka 🙂
Mąż mi dał zastrzyk i będzie dawać reszte bo ja nie jestem w stanie 🤣 obojgu nam sie tak ręce roztrzęsły, że masakra 😅 nie bolało nic, zresztą bólu się nie boje tylko to taki strach orzed nieznanym no i ta igła 🥴 teraz wybieramy sie na badania ktore jeszcze z kliniki nam zlecili i w srode o 8 mam pierwsze usg 😊

Powiedzcie mi jak to jest kiedy facet oddaje sperme. W dniu punkcji? Bo naqet nie wiem ale tak na logike mi sie wydaje
Tak w dniu punkcji,albo w klinice albo jak mieszkacie nie daleko moze w domu.wazny jest czas i odpowiednia temp.Ale wy pewno w klinice.
 
To teraz mnie przeraziło co napisałaś i zaczynam się zastanawiać czy l4 nie przedłużyc . A powiedz mi w którym tyg byłaś bo ja 5 .
U mnie serce przestało bić w 8tc ale nie wiem dokładnie kiedy bo w 7 jeszcze biło a w 8 juz nie. Ale juz w tym 7tc było bardzo słabe i zarodek był mniejszy chyba z 5 dni wiec dr powiedział ze moze sie skończyć roznie albo nadrobi albo niestety sie rozwój zatrzyma. Przy tej ciazy (bo teraz tez jestem w ciazy) w 7tc zarodek tez był mniejszy 4 dni ale serducho waliło jak młot ❤️ I mała nadrobiła wiec to pokazuje jak sytuacja roznie moze sie rozwinąć i kazdy przypadek jest inny wiec należy wierzyć do samego konca w te nasze kropki bo jednemu sie nie uda a drugi nas zaskoczy.
 
No co ty,skad takie mysli...prg nie zabija wysokoscia,zadzwon do doka moze cos ci dolozy.Nie sugeruj sie innymi,bo tego nie ma co porownywac oprocz tego prg jest wynikiem skokowym i za godz bedzie juz znowu inny .Nie plamisz na brazowo- bezowo co mogl by swiadczyc o tym ze masz go za malo wiec nic zlego sie nie dzieje.
Bete masz piekna,jestes w ciazy i blagam cie nie kracz .Ja mialam cala ciaze progesteron na poziomie okolo 20,taki moj urok😘😅😅
Spokojnie....skaczacy prg nie jest niczym strasznym,a Bety sie juz nie bada.
Dziekuje 🙏 wciąż nie mogę uwierzyć ze się udało i pewnie dlatego tak strasznie panikuje .. to moja pierwsza ciąża po 5 latach starań , od roku jesteśmy w klinice, 2 nieudane iui i nieudane 1 ivf. Teraz udało się za 2 razem.
 
Oficjalnie rozpoczęty 1 dzień stymulacji.
Pierwsza dawka bemfola 225 przyjęta.
O 21 będzie jeszcze heparynka 🙂
Mąż mi dał zastrzyk i będzie dawać reszte bo ja nie jestem w stanie 🤣 obojgu nam sie tak ręce roztrzęsły, że masakra 😅 nie bolało nic, zresztą bólu się nie boje tylko to taki strach orzed nieznanym no i ta igła 🥴 teraz wybieramy sie na badania ktore jeszcze z kliniki nam zlecili i w srode o 8 mam pierwsze usg 😊

Powiedzcie mi jak to jest kiedy facet oddaje sperme. W dniu punkcji? Bo naqet nie wiem ale tak na logike mi sie wydaje
Nie ma się czego bać:D ja też się bałam, najbardziej punkcji a czułam się wspaniale wczoraj i dzisiaj też , Ty też będziesz się czuć zobaczysz, pierwszy za Tobą! Ja sobie wykreślałam dni i było mi łatwiej 😇😊 tak facet oddaje w dniu punkcji, pomyślcie o famsi , my mamy dobre parametry nasienia, niska fragmentację ale wzięliśmy bo ponoć więcej zarodków daje radę:)
 
To teraz mnie przeraziło co napisałaś i zaczynam się zastanawiać czy l4 nie przedłużyc . A powiedz mi w którym tyg byłaś bo ja 5 .
Ja byłam w 8 tygodniu jak poronilam i też sama się oczyściłam, tez było dużo krwi ale to taki skurcz i polecialo. Siedziałam na kanapie. Zalała się + całe nogi i spodnie. Później juz normalny okres. Ja na Twoim miejscu na pewno nie poszłabym do pracy. Przede wszystkim to jest jednak intymne....
Zrobisz sensacje...
 
reklama
Do góry