reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
u mnie z 36 było 22 komórki - pcos rządzi się swoimi prawami. Naturalnie nigdy nie miałam owulacji=okresu, także żyjąc jak bezpłodna udało się zajsc za pierwszym razem po pierwszym transferze. Wiem wydaje się to dziwne nie mieć okresu. Miałam jeśli brałam hormony. Jak tylko je odstatwialam okres zanikał na długo.
Ja tex mam pcos...okres mam tylko jak biorę tabletki antykoncepcyjne
 
Ja będę zapładniać 6 komórek, resztę mrożę , tak jak piszecie to loteria , a jak się okaże że zostanę z 6 zarodkami to nie przyjmę ich wszystkich a do adopcji nie oddam :) a tak to będę miała zapasik komórek, które mogę oddać innej kobiecie lub zniszczyć:) ja się nastawiam bardzo pozytywnie i wierzę, że się uda , od środy zaczynam stymulację, chciałabym uzyskać 10 15 dojrzałych komoreczek, ogolnie mam teraz takiego pecha ostatnio, że wierzę że teraz los się do mnie uśmiechnie:) miłej soboty dziewczyny 😚
 
Dziewczyny teraz czytałam i mi się przypomniało ze dzien transferu to dzien zero. Czyli jak ja moalam transfer w poniedziałek to mam dopiero 5dpt?
Serio? To ja miałam transfer w sobotę i robiłam betę w kolejną sobotę, czyli nie 7 a 6 dpt? 🙈 Ale mi mówili, żeby zrobić za tydzień czyli 7 dpt, to ja już nic nie rozumiem 😂
 
Dziewczyny mam wynik bety...I tu proszę o pomoc. Robiłam badania w laboratorium Alab. Tam w ich normach ciąża jest od 50mIU/ml a ja mam 24.8.
 
reklama
Do góry