reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A dlaczego dopiero w lipcu? Tak ci klinka powiedziala?
Ja myśle, że tak będzie 😜 jak dostane ewentualnie 3 zastrzyk 25 maja to działa on 4 tyg i tyle muszę odczekać żeby działać…albo od razu na cyklu sztucznym albo oczekiwanie na okres i dopiero transfer. Z tego co sie orientuje na okres można czekać nawet 2 miesiace. Dowiem sie wszystkiego w ta środe na wizycie
 
Ja myśle, że tak będzie 😜 jak dostane ewentualnie 3 zastrzyk 25 maja to działa on 4 tyg i tyle muszę odczekać żeby działać…albo od razu na cyklu sztucznym albo oczekiwanie na okres i dopiero transfer. Z tego co sie orientuje na okres można czekać nawet 2 miesiace. Dowiem sie wszystkiego w ta środe na wizycie
A w ten sposob,ja mialam jeden zastrzyk depot,jak endo bylo nisko to mi estradiol podlaczyli ,dwa tyg pozniej transfer.
 
Ja myśle, że tak będzie 😜 jak dostane ewentualnie 3 zastrzyk 25 maja to działa on 4 tyg i tyle muszę odczekać żeby działać…albo od razu na cyklu sztucznym albo oczekiwanie na okres i dopiero transfer. Z tego co sie orientuje na okres można czekać nawet 2 miesiace. Dowiem sie wszystkiego w ta środe na wizycie
ja bylam 3 miesiace na decapeptylu w sztucznej menopauzie i mialam przyjsc do kliniki miesiac po ostatnim zastrzyku. W dniu wizyty dostalam juz pierwszy zastrzyk, 12 dni pozniej mialam punkcje, a 3 dni pozniej transfer. Pamietaam jak dzis 19.06 wizyta, transfer 5.07. 27.03 urodzila sie z tej kombinacji moja corka 💜
Powodzenia!
 
ja bylam 3 miesiace na decapeptylu w sztucznej menopauzie i mialam przyjsc do kliniki miesiac po ostatnim zastrzyku. W dniu wizyty dostalam juz pierwszy zastrzyk, 12 dni pozniej mialam punkcje, a 3 dni pozniej transfer. Pamietaam jak dzis 19.06 wizyta, transfer 5.07. 27.03 urodzila sie z tej kombinacji moja corka 💜
Powodzenia!
Super wiadomość 🙂 ja tym razem boję się że na transfer pod wzgledem przygotowania macicy i immunologi będę gotowa ale niestety słabe zarodki blastocysty z 6 doby 4BC i 5BC nie dadzą rady
 
reklama
Super wiadomość…ja niestety mam gorszą klase zarodków 6 dniowych 4BC i 5BC
Ja mam zamrożony 3BC też sześciodniowy i może kiedyś po niego wrócę, jeśli wszystkie uwarunkowania będą sprzyjać. Moja embriolog tłumaczyła, że niektóre zarodki są bardziej leniwe, ale i z nich bywają dzieciaki :) ale całkowicie rozumiem niepokój i zwątpienie, bo i ja takie odczuwam.
 
Do góry