reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde ja też już się zaczęłam tym stresować, myślę sobie ivf to już z górki, a tu dzisiaj na wizycie okazało się, że stymulacja zawiodła, wychodowalam 3 dobre pęcherzyki i lekarz mowil ,że niema sensu teraz podchodzić do ifv i teraz muszę czekac na okres, żeby zacząć wszystko od początku I teraz mam iść długim protokołem. Czyli znowu to trochę potrwa ,a ja myślałam, że już punkcję będę miała po niedzieli. No i jak mamy sie nie stresować?
A to ciekawe. Ja miałam tylko dwa dobre pęcherzyk. I u mnie klinika naciskała na punkcję, którą sama chciałam odwoływać 🙈

Przeczytałam już 3 razy , lektura obowiązkowa, zasiewamy tylko dobre myśli dlatego ja nie dopuszczam poniekąd myśli że coś może pójść nie tak, dzisiaj sir trochę znartwilam ale mąż od razu wybił mi to z głowy, nie wolno martwić się na zapas 😊😊
Niby w to nie wierzę, ale na dwa miesiące przed podejściem do in vitro zaczęłam sobie robić afirmacje na płodność, najpierw z YouTube, a potem sama i mimo naprawdę kiepskiej stymulacji udało się 🙈 więc może coś w tym też jest 🙈
 
A to ciekawe. Ja miałam tylko dwa dobre pęcherzyk. I u mnie klinika naciskała na punkcję, którą sama chciałam odwoływać 🙈


Niby w to nie wierzę, ale na dwa miesiące przed podejściem do in vitro zaczęłam sobie robić afirmacje na płodność, najpierw z YouTube, a potem sama i mimo naprawdę kiepskiej stymulacji udało się 🙈 więc może coś w tym też jest 🙈
Właśnie znalazłam tę afirmację i będę codziennie robić, dziękuję Ci bardzo ☺
 
Super wiadomość…ja niestety mam gorszą klase zarodków 6 dniowych 4BC i 5BC
nasz 5bc też jest z 6 doby ale niestety nieprawidłowy gentycznie więc nie można go transferować.

Nie patrz na klasy to tylko ich morfologia dla informacji dla embriologow. Jeśli dotrwal do 6 doby i został zamrozona blastka ma takie same szanse na implantacje jak wyższe klasy. Każdy zarodek jak i później dziecko w ciąży nie rozwija się u różnych osób identycznie. Jeden dzień wolniej, na następny szybciej więc to Indywidualna kwestia zarodka.
 
nasz 5bc też jest z 6 doby ale niestety nieprawidłowy gentycznie więc nie można go transferować.

Nie patrz na klasy to tylko ich morfologia dla informacji dla embriologow. Jeśli dotrwal do 6 doby i został zamrozona blastka ma takie same szanse na implantacje jak wyższe klasy. Każdy zarodek jak i później dziecko w ciąży nie rozwija się u różnych osób identycznie. Jeden dzień wolniej, na następny szybciej więc to Indywidualna kwestia zarodka.
Mam nadzieje, że mnie zaskoczą i dadzą 2 wymarzone kreseczki
 
reklama
Do góry