reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wolę nie czytać takich historii :( straszne
Ja też już uzyskalam względy spokoj, bo niby 11tc ale teraz znów się schizuje
Dokładnie, ja też niestety wolę unikać takich smutnych historii, wiem że one się zdarzają i to czasem nawet blisko nas (moja ciocia poroniła w 6 miesiącu ) ale im więcej czytam tym więcej się stresuję. Gdy byłam w ciąży 5 lat temu poprosiłam męża by na pół roku odłączył Internet 😂 I wiecie co naprawdę to była wspaniała decyzja. Nie czytałam nie stresowałam się. Gdybym czytała nadal po tym moim krwawieniu to chyba bym na zawał zeszła.
Powodzenia będzie dobrze tylko się nie zamartwiaj 😃
 
Wolę nie czytać takich historii :( straszne
Ja też już uzyskalam względy spokoj, bo niby 11tc ale teraz znów się schizuje
Ja mam 19tc i wcale mniej się nie stresuje 😕
Dokładnie, ja też niestety wolę unikać takich smutnych historii, wiem że one się zdarzają i to czasem nawet blisko nas (moja ciocia poroniła w 6 miesiącu ) ale im więcej czytam tym więcej się stresuję. Gdy byłam w ciąży 5 lat temu poprosiłam męża by na pół roku odłączył Internet 😂 I wiecie co naprawdę to była wspaniała decyzja. Nie czytałam nie stresowałam się. Gdybym czytała nadal po tym moim krwawieniu to chyba bym na zawał zeszła.
Powodzenia będzie dobrze tylko się nie zamartwiaj 😃
To chyba świetny pomysł. Gdyby nie praca ślubnego to też bym tak zrobiła
 
Wolę nie czytać takich historii :( straszne
Ja też już uzyskalam względy spokoj, bo niby 11tc ale teraz znów się schizuje
Ja tez myslalam ze jak minie 12t to juz bedzie spokój ale to nie mija juz nigdy 🙈 potem sie schizujesz jak nie czujesz ruchów a po porodzie co 20 min sprawdzasz jak dziecko śpi czy oddycha 🤦🏻‍♀️ Potem sprawdzasz kupki i dalej sie schizujesz czy wszystko ok cały czas cos. I ponoc juz tak przez całe zycie wiec ciąża to tylko trening 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Ja podobnie 😊 choć tylko 1 transfer za nami, poronienie 18 tyg. W 2 cyklu zaczęliśmy starania i bum, ciąża. 27.04 idę podejrzeć kropka🙈 trzymam kciuki za nas! 😊😁
Pamiętam twoją stratę 😔
To ty też na grudzień masz termin? Ale będzie fajnie mieć osobę w podobnej sytuacji. Na razie staram się nie świrować i podchodzić na spokojnie zwłaszcza, że nie mam jakiś większych objawów. Musimy kochana wierzyć że tym razem wszystko się ułoży i też będę trzymała kciuki za nas✊✊
 
Do góry