reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja akurat nie mialam zadnych objawow, ale u każdej dziewczyny jest inaczej, a kiedy będziesz robic bete, ja po transferach mialam 7 dnia robic, teraz 7 dnia byla beta juz 53 wiec mysle ze jak zrobisz badanie to juz cos powinno wyjść :) trzymam kciuki:)
Jutro badania, szkoda że dziś niedziela i raczej nie da się zrobić. Bo testu ciążowego nie ma sensu, prawda? Zaczynam jednak stresować
 
W Polsce są zarodki tylko od par które już ich nie potrzbuja i czeka się miesiącami na takie zarodki. W Czechach zgłaszam się do kliniki i za kilka dni mam zarodki .
ciezko mi sie z tym zgodzic,kliniki nie wykozystuja pozostawionych zarodkow( sa niszczone prawnie) dobieraja dawczynie komorki i dawce spermy ,proces trwajacy od poczatku do konca pare dobrych tygodni.Taki jest stan mojej wiedzy,czy cos sie zmienilo ze piszesz o paru dniach?
 
ciezko mi sie z tym zgodzic,kliniki nie wykozystuja pozostawionych zarodkow( sa niszczone prawnie) dobieraja dawczynie komorki i dawce spermy ,proces trwajacy od poczatku do konca pare dobrych tygodni.Taki jest stan mojej wiedzy,czy cos sie zmienilo ze piszesz o paru dniach?
Maja banki z zarodkami jeżeli chodzi o ak to zgodzę się! na zarodek czeka się kilka dni takie mam info od mojej koordynatorki
 
W Polsce są zarodki tylko od par które już ich nie potrzbuja i czeka się miesiącami na takie zarodki. W Czechach zgłaszam się do kliniki i za kilka dni mam zarodki .
Z zarodkiem w pl nie miałam problemu, długo czeka się na komórkę jajową. Ja nie brałam w ogóle pod uwagę cz, z uwagi na odległość- kilka razy trzeba udać się do lekarza, co byłoby bardziej problemowe.
 
Hej mam pytanie czy Was dziewczyny bolał brzuch ,, albo mnie boli jak na okres albo kłuje,albo tak dziwnie boli i nie powiem że mnie to trochę martwi. Biorę nospe ale ileż można brać tej nospy ..beta przyrasta prawidłowo.narasie mam jej już nie powtarzać .3 oznaczenia wystarxza .w poniedziałek mam USG za tydzień by sprawdzić pęcherzyk ciążowy czy coś takiego ..jak to było u Was
W obu ciążach na początku ból brzucha jak na okres, nie przejmuj się to normalne, jak wytrzymasz bez nospy to jej nie bierz, potem jak brzuszek będzie rósł to dopiero zacznie boleć i wtedy nospa się przyda 😘😘😘
 
reklama
Do góry